GALATASARAY.ORG

30.11.2010 16:10


GSNET Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Galatasaray Spor Kulübü ve TTNET'in gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde taraftarlara sunulan, GSNET projesi, bugün Haliç Kongre Merkezi / Sadabad Salonu’nda düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.

TTNET’in spor kulüpleri taraftarlarına yönelik hayata geçirdiği projenin tanıtıldığı basın toplantısına, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın yanı sıra, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener katıldı.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, bugüne kadar spora verilen desteği, gelir paylaşım modeli ortaklığına dayanan proje ile bir adım öteye taşıdıklarını belirtti. Yılmaz; “İki yıldır yürüttüğümüz Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu’nun ardından, bu projemizle futbola verdiğimiz desteği sürdürüyoruz. Futbol kulüplerimize yeni bir gelir modeli yaratarak kulüplerimizin küresel rekabet ortamında gelir kaynaklarının artırılmasına katkı sağlamış oluyoruz. Türk futbolunun gelişimine önemli ölçüde katkı sağlayacağına inançla hayata geçirdiğimiz bu proje, taraftarlara da ayrıcalıklı fırsatlar sunacaktır” dedi.

Daha sonra kürsüye çıkan Galatasaray Başkanı Adnan Polat ise, "İnternet artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Şu anda Türkiye'de 35 milyon insan internet kullanıyor. 2020 yılından itibaren dünya nüfusunun yarısının hayatının yarısı internet başında geçecek. Biz de taraftarlarımızın günlük yaşamında kullandığı enstrümanların, onlara ekstra bir ekonomik yük getirmeden kulübümüze katkı sağlayacakları şekilde projeler hayata geçiriyoruz. GSNET de bu projelerimizin en yenisi ve en önemlisi. Tüm taraftarlarımızı bu projeye destek vermeye davet ediyoruz. Çünkü unutulmaması gereken bir şey var; biz mali yapımızı düzene oturttuğumuz takdirde sportif başarılar süreklilik kazanacak, Galatasaray uluslararası arenada Avrupa'nın dev takımlarıyla rekabet edebilecektir" sözleriyle Galatasaraylıları GSNET projesine destek vermeye çağırdı.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın kapanış konuşmasını yaptığı toplantının sonunda Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor yöneticilerinin katıldığı toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Abonelerine aylık 1905 hediye Wi-Fi dakikası hediye eden GSNET, TTNET’in tüm bağlantı seçeneklerini içeren ADSL, VDSL ve İşyerim paketlerinde geçerli olacak. GSNET taraftar paketinden, TTNET ADSL, VDSL, İşyerim paketlerine yeni abone olan müşterilerle, sahip olduğu taahhütsüz paketleri taahhütlüye çeviren veya taahhütlü paketlerini bir üst pakete taşıyan mevcut TTNET aboneleri faydalanabilecek.

GSNET'e, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Satış Noktaları, PTT'ler ile www.ttnet.com.tr adresinin yanı sıra Galatasaray Store'lardan kolayca ulaşılabilecek. Galatasaraylılar ayrıca, 444 0 905 telefon numarasından kendilerine özel hizmetlerden faydalanabilecekler.

GSNET hakkında detaylı bilgi almak ve hemen abone olmak için tıklayın.

Bu haber kez okundu.

FOTOĞRAFLAR
GSNET Tanıtım Toplantısı Yapıldı (30 Kasım 2010 16:55)
Fotoğraflar: Galatasaray Dergisi © Salim Tolan
Toplam : 8 adet fotoğraf
Büyük ebatı için üzerine tıklayınız Büyük ebatı için üzerine tıklayınız Büyük ebatı için üzerine tıklayınız
Büyük ebatı için üzerine tıklayınız Büyük ebatı için üzerine tıklayınız Büyük ebatı için üzerine tıklayınız

DİĞER HABERLER
» GSNET ‘le limitsiz internet 44 TL! (21.05.2012 23:03)
» GSNET Tribününde Yerinizi Alın Süpriz Hediye Kazanma Şansı Yakalayın! (08.05.2012 17:28)
» GSNET ile İnternete Yürekten Bağlıyız (19.04.2012 17:03)
» İnternete Sarı Kırmızı Bağlan, Tivibu'nun Renkli Dünyasına Ücretsiz Gir (25.02.2011 15:30)
» GSNET, TT Arena Bileti Talihlileri (14.01.2011 20:54)
» GSNET’ten TT Arena Açılış Maçı Biletleri Hediye (13.01.2011 10:39)
» GSNET Tanıtım Toplantısı Bugün Yapılacak (29.11.2010 22:04)
» GSNET ÇOK YAKINDA... (01.11.2010 14:37)


» DİĞER HABERLERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ.İLGİLİ HABER VE LİNKLER

SARI KIRMIZI İNTERNET PAKETİ

SARI KIRMIZI İNTERNET PAKETİ


KULÜP İLETİŞİM     SİTE ÜYELİĞİ     SPONSOR VE LİSANSİYELER      BİZE YAZIN
1997 - 2014 GALATASARAY SK