17 Şubat 2017 Cuma 21:27

Maça doğru | Galatasaray Esports - Dark Passage.BKM Express

Maça doğru | Galatasaray Esports - Dark Passage.BKM Express

Galatasaray Esports, Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 5. haftasının ilk maçında Dark Passage.BKM Express ile karşı karşıya gelecek.

18 Şubat Cumartesi saat 14:00'da oynanacak Galatasaray Esports - Dark Passage.BKM Express maçı canlı yayınla galatasaray.org üzerinden izlenebilecek.

Şampiyonluk Ligi'nde geride kalan dört haftada 5 puan toplayan sarı-kırmızılılar, destek bölgesinde Noxiak, ormancı rolünde Adaniel ile kadrosunu güçlendirdi. Her iki oyuncu da Dark Passage karşısında bu hafta sarı-kırmızı formayla Şampiyonluk Ligi'ne merhaba diyecek. Ayrıca Galatasaray Esports'ta destek oyuncusu Madagger yedeğe çekilirken, ormancı rolündeki Belçikalı oyuncu Nerroh ile yollar ayrıldı.

Galatasaray Esports, kaptan Abbedagge önderliğinde Dark Passage.BKM Express karşısına üst koridorda Broken Blade, ormanda Adaniel, nişancı rolünde KillerS ve destek rolünde Noxiak ile çıkacak.

Dark Passage.BKM Express karşılaşmasının ardından 5. haftanın ikinci gününde 19 Şubat Pazar günü saat 16:00'da Galatasaray Esports'un rakibi HWA Gaming olacak.