14 Eylül 2017 Perşembe 10:19

Kasımpaşa maçında omuz omuza!

Kasımpaşa maçında omuz omuza!

GSStore taraftarlarımızı Galatasaray-Kasımpaşa maçında Stadyumda “Omuz Omuza; TEK BİLEK TEK YÜREK” desteklemeye davet ediyor.

16 Eylül Cumartesi günü saat 17:00'ye kadar sadece İstanbul’daki GSStore mağazalarından her 150 TL’lik alışverişe Galatasaray–Kasımpaşa maçı için Çocuk Tribünü'nde 1 ebeveyn ve 1 çocuk bileti hediye... Taraftarlarımızın yaptıkları her 150 TL’lik alışveriş karşılığında Passolig kartlarına bilet yüklemesi yapılacaktır.

Haydi Galatasaraylılar önce GSStore mağazalarına sonra Türk Telekom Stadyumu'na...


* Hediye biletler GSStore Çocuk Tribününden olup, bilet sayısı ayrılan kontenjanla sınırlıdır.

* Çocuk bileti 14 yaş ve altı çocuk taraftarlarımız için geçerlidir.

* Ebeveyn bileti, yanında 14 yaş ve altı çocuk olmadan tek kullanılamaz, turnike kontrolünde giriş yapamayacaktır.

* Çocuk bileti yetişkine devredilemez, devredilen kişi turnike kontrolünde giriş yapamaz…

* Kampanya sadece İstanbul’daki GSStore mağazalarında geçerlidir.

* Kampanyadan sadece “GALATASARAY Logolu” yenilenmiş Passolig Kartı ve “TFF Passolig Kartı” olan taraftarlarımız yararlanabilecektir. (Kombine tanımlı kartlara bilet tanımlanamaz)

* Passolig Kartı olmayan taraftarlarımız; passolig.com.tr, Türk Telekom Stadyumu Passolig gişelerinden, Beyoğlu GSStore Mağazası ve stat gişelerinden Passolig Kartı çıkartılabilir.

* Passolig Kartı olmayan taraftarlar Passolig başvurularını tamamladıktan sonra ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler.

* Passolig Kartı olmayanlar ve süresi dolanların Passolig Kartı’nı yenilemesi sonrasında ilgili kampanyanın süresi dahilinde yapılan alışverişe ait belgelerini ibraz ederek bilet haklarını tanımlatabilirler. Bu konuda alışveriş yaptığınız mağazaya bilgi vermenizi rica ederiz.

* Maç günü stadyumdaki gişelerden Passolig Kartı basılamamaktadır.