Yelken Başarılar

Yelken Başarılar

YELKEN ŞUBESİ BAŞARILARIMIZ

1996 Finn Gençler Türkiye Üçüncülüğü
1996Finn Avrupa Yedincisi

1997 Finn Sınıfı Balkan şampiyonası Üçüncüsü

1998 Finn Türkiye Şampiyonası Birincisi
1998 Laser Radial İstanbul Şampiyonası İkincisi
1998 Laser Radial Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1998 Laser Radial Türkiye Şampiyonası Birincisi
1998 Laser Radial Balkan Şampiyonası İkincisi
1998 Laser Radial Balkan Şampiyonası İkincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 1. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 3. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 4. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 5. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Şampiyonası Genel Birincisi
1998 Laser Radial Donanma Kupası Birincisi
1998 Mistral Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1998 Mistral Balkan Şampiyonası İkincisi
1998 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi
1998 Mistral Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
1998 Mistral İstanbul Şampiyonası İkincisi
1998 Mistral Balkan Şampiyonası (Genç) Üçüncüsü


1999 Finn İstanbul Şampiyonası İkincisi
1999 Laser Radial İstanbul Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Radial Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1999 Laser Radial Türkiye Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Radial Avrupa Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Standart İstanbul Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Standart Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1999 Laser Standart Türkiye Şampiyonası Birincisi
1999 Mistral Balkan Şampiyonası Birincisi
1999 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi


2000 -Optimist Uluslararası GAP Kupası Birincisi
2000 Laser Radial İstanbul Şampiyonası Birincisi
2000 Laser Radial Avrupa Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral İstanbul Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral 2000 Olimpiyatları Otuzbirincisi
2000 Mistral Türkiye Gençler Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral Türkiye Gençler Şampiyonası İkincisi
2000 Mistral Gençler İstanbul Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral Gençler İstanbul Şampiyonası İkincisi
2000 1 M sınıfı İstanbul Şampiyonası İkincisi
2000 1 M sınıfı Türkiye Şampiyonası İkincisi

2001 Finn İstanbul Şampiyonası Birincisi
2001 Finn Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Finn İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Laser Radial İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Laser Radial Türkiye Şampiyonası Birincisi
2001 Laser Radial Dünya Şampiyonası Dördüncüsü
2001 Laser Standart Türkiye Şampiyonası İkincisi
2001 Laser Standart Federasyon Kupası Birincisi
2001 Mistral İstanbul Şampiyonası Birincisi
2001 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi
2001 Mistral Akdeniz Oyunları Dördüncüsü
2001 Mistral İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Mistral Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Mistral Gençler İstanbul Şampiyonası Birincisi
2001 Mistral Türkiye Gençler Şampiyonası Birincisi
2001 1 M İstanbul Şampiyonası İkincisi
2001 1 M Türkiye Şampiyonası İkincisi
2001 1 M İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 1 M Türkiye Şampiyonası Birincisi


2002 Finn İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2002 Türkiye Şampiyonası İkincisi
2002 Türkiye Şampiyonası Birincisi


2008 Laser Standart Federasyon kupası ikincisi


2010 RSX Türkiye Şampiyonası Gençler İkincisi
2010 RSX Türkiye Şampiyonası Gençler Üçüncüsü
2010 RSX Türkiye Şampiyonası Gençler Dördüncüsü
2010 Laser Radial Bayan Türkiye Üçüncüsü
2010 Laser Radial Balkan şampiyonası İkincisi
2010 RSX Balkan şampiyonası İkincisi


2011 RSX Türkiye Şampiyonası genel Birincisi
2011 RSX Türkiye şampiyonası Bayan Birincisi
2011 Pirat Türkiye şampiyonası Birincisi
2011 Techno 293 Hollanda Şampiyonası Gençler Bayan İkincisi
2011 420 Türkiye Şampiyonası İkincisi
2011 Optimist Balkan şampiyonası İkincisi
2011 RSX Türkiye şampiyonası Gençler Üçüncüsü
2011 Techno 293 Türkiye bayan Üçüncüsü
2011 Laser radıal Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
2011 Laser Radıal Bayan Türkiye Üçüncüsü


2011 Optimist Türkiye şampiyonası Yedincisi
2011 Federasyon Kupası Laser Genel Birincisi
2011 Laser Radial Federasyon kupası Birincisi
2011 RSX Federasyon Kupası Genel Birincisi
2011 RSX 8.5 Federasyon Kupası Genel Birincisi
2011 Techno 293 U17 Federasyon Kupası İkincisi
2011 RSX Federasyon Kupası Genel üçüncüsü
2011Techno 293 U15 Federasyon Kupası Üçüncüsü

2012 RSX sınıfı Balkan Şampiyonası 1.
2012 420 sınıfı Balkan Şampiyonası 3.
2012 420 sınıfı Avrupa şampiyonası 12.
2012 Pirat sınıfı Pirat Ligi 1.
2012 Laser 4.7 junıor Türkiye Şampiyonası 1.
2012 Optimist Türkiye şampiyonası 2.
2012 RSX sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 420 sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 Pirat sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı Bayan Türkiye Şampiyonası 3.
2012 Laser 4.7 junıor sınıfı Federasyon Kupası 1.
2012 Optimist sınıfı Bölge Kupası şampiyonası 1.
2012 Optimist sınıfı Bölge Kupası şampiyonası 3.
2012 Laser 4.7 sınıfı Bölge Kupası şampıyonası 3.
2012 RSX sınıfı İstanbul şampiyonası 1.
2012 Pirat sınıfı İstanbul şampıyonası 1.
2012 420 sınıfı İstanbul şampiyonası 2.
2012 Optimist sınıfı İstanbul şampiyonası 2.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı İstanbul Şampiyonası 3.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı Bayan İstanbul Şampiyonası 3

Galatasaray Yelken Şubesi 2013 Yılı Başarıları

Türkiye şampiyonası 420 Genel 1. Deniz Bağcı-Kaan Tuna
Türkiye şampiyonası 470 Genel 1. Tora Sebahattin Kutoğlu-Abdullah Bağlıca
Türkiye şampiyonası 470 Genç 1. Tora Sebahattin Kutoğlu-Abdullah Bağlıca
Türkiye şampiyonası Techno 293 U 13 Erkek 1. Efe Yiğit Öztemel
Türkiye şampiyonası Techno 293 U 13 Kız 1. Naile Laçin Felek
Türkiye şampiyonası Techno 293 U 15 Erkek 1. Arda Faka
Türkiye şampiyonası Techno 293 U 17 Erkek 1. Onur Cavit Biriz
Türkiye şampiyonası Pirat 1. Çağlan Kuruner-Caner Özkan
Türkiye şampiyonası IOM 1. Ahmet vefik Ulus
Türkiye şampiyonası Laser Radyal Bayan 2. Ecem Güzel
Türkiye şampiyonası Techno 293 U 13 Kız 2. Buğda Giritlioğlu
Türkiye şampiyonası Techno 293 U 15 Kız 2. Derin Günenç
Türkiye şampiyonası Laser Standart 3. Güney Can Kaptan
Türkiye şampiyonası Laser 4,7 Genel 3.Niyazi Hasan Bulut
Türkiye şampiyonası Laser 4,7 Genç 3.Niyazi Hasan Bulut
Türkiye şampiyonası Laser 4,7 Bayan 3.Cemre Celayir
Türkiye şampiyonası Laser Radyal Genç 3.Ecem Güzel
Türkiye şampiyonası Optimist Tk 3. Haluk Çalın Can Pehlivan Can Dilikoğlu Orhan Doğukan Aras Sarp Kanat Yetginer
46. Balkan şampiyonası laser radıal bayan 2. Ecem Guzel
46. Balkan şampiyonası 470 genel 2. Tora Kutoğlu-Abdullah Bağlıca
İstanbul şampiyonası IOM 1. Ahmet Vefik Vulus
İstanbul şampiyonası IOM 2. Sami Efegil
İstanbul şampiyonası IOM 3. Orkun Anaoğul
İstanbul şampiyonası Windsurf techno 293 U-13 1. Efe Yiğit Öztemel
İstanbul şampiyonası Windsurf techno 293 U-15 1. Efe ayhan
İstanbul şampiyonası Windsurf techno U-15 2. Arda faka
İstanbul şampiyonası Windsurf techno U-17 1. Onur Cavit Biriz
İstanbul şampiyonası pirat 1. Çağlan Kuruner-Caner Özkan

 

Galatasaray Yelken Şubesi 2014 Yılı Başarıları

Alp Alpagut Laser radial master Dünya Üçüncüsü
Ecem Güzel  Dünya Şampiyonası Laser Radial U21 bayan  6
Ecem Güzel  47. Balkan Şampiyonası Laser Radial Bayan Şampiyonu
Güneycan Kaptan  Athens Eurolymp Saılıng Week Laser Standart  Şampiyonu
Ecem Güzel  Athens Eurolymp Sailing Week Laser radıal ikinciliği
Tora Kutoğlu-Abdullah Bağlıca  Split Olympic Sailing Week 470 İkinciliği
Deniz Çınar-Ateş Çınar 470 Sınıfı Türkiye Şampiyonu
Onur Cavit Biriz RSX Gençler Türkiye Şampiyonu
Efe Ayhan Techno 293 U-17 Türkiye Şampiyonu
Derin Günenç Techno 293 U-17 Bayanlar Türkiye Şampiyonu
Laçin Felek Techno 293 U-15 Bayanlar Türkiye Şampiyonu
Tora Kutoğlu-Abdullah Bağlıca 470 Sınıfı Gençler Türkiye İkincisi
Onur Cavit Biriz RSX Türkiye İkincisi
Haluk Çalın-Alp Güçer 420 Sınıfı Türkiye İkincisi
Haluk Çalın-Alp Güçer Gençler 420 Sınıfı Türkiye İkincisi
Ecem Güzel Laser Radial Bayan Türkiye İkincisi
Ahmet Vefik Ulus RC one meter Türkiye İkincisi
Çağlan Kuruner-Caner Özkan  Pirat Türkiye İkincisi
Derin Günenç Techno 293 U-17 Türkiye İkincisi
Efe Yiğit Öztemel Techno 293 U-15 Türkiye İkincisi
Yağmur Eryaşar Techno 293 Bayanlar Türkiye İkincisi
Tora Kutoğlu-Abdullah Bağlıca 470 Türkiye Üçüncüsü
Buda Giritlioğlu Techno 293 U-15 Bayanlar Türkiye Üçüncüsü
Jeremy Berke Zalma Techno 293 U-13 Türkiye Üçüncüsü
Ecem Güzel Laser Radial Genel Türkiye Üçüncüsü
Güneycan Kaptan Laser Standart Türkiye Üçüncüsü
Mehmet DuranDinç Laser Radial Gençler Türkiye Üçüncüsü
Ece Asya İkizler  International Optimist Sailing Week İkincisi
Berke Burhan Gunduz International Optimist Sailing Week Junior Üçüncüsü
Vefik Ulus International RC Cup Üçüncüsü

Galatasaray Yelken Şubesi 2015 Yılı Başarıları

470 Sınıfı Genel Deniz ÇINAR - Ateş ÇINAR Türkiye Şampiyonu 

Rsx Gençler Özgürcan DOĞAN Türkiye Şampiyonu

Rsx Açık Gençler Özgürcan DOĞAN Türkiye Şampiyonu

Techno U 13 Kerim GİRİTLİOĞLU Türkiye Şampiyonu

Teckno U 15 Jeremy Berke ZALMA Türkiye Şampiyonu

Techno U 17 Bayan Laçin FELEK Türkiye Şampiyonu

Laser Radial Gençler Mehmet Duran DİNÇ Türkiye Şampiyonu

Pirat Genel Çağlan KURUNER - Caner ÖZKAN Türkiye Şampiyonu

470 Gençler Tora KUTOĞLU - Kaan TUNA Türkiye İkincisi

420 Genel Haluk CALIN- Alp GÜÇER Türkiye İkincisi

Laser Radial Bayan Ecem GÜZEL Türkiye İkincisi

Rsx Genel Onur Cavit BİRİZ Türkiye İkincisi

Rsx Gençler Arda FAKA Türkiye İkincisi

Rsx Açık Gençler Arda FAKA Türkiye İkincisi

Techno U 17 Bayan Yağmur ERYAŞAR Türkiye İkincisi

Laser Radial Genel Mehmet Duran DİNÇ Türkiye Üçüncüsü

470 Sınıfı Genel Tora KUTOĞLU- Kaan TUNA Türkiye Üçüncüsü

Rsx Açık Gençler Efe AYHAN Türkiye Üçüncüsü

Rsx Gençler Efe AYHAN Türkiye Üçüncüsü

Techno U 17 Genel Laçin FELEK Türkiye Üçüncüsü

Techno 293 U15 Buğda GİRİTLİOĞLU Athena Eurolymp Week Bayan İkincisi

Laser 4.7 Niyazi Hasan BULUT Laser Europa Cup Beşincisi

Optimist Sinan Emre SAYGILI Burja Cup Slovenya Üçüncüsü

Optimist Junıor Sinan Emre SAYGILI 2.  III  International Optimist Sailing Week

Optımıst Bayan Ece Asya İKİZLER 3.   III. Internatıonal Optimist Sailing Week

Optımıst Berke Burhan GÜNDÜZ  3. International Grapes Optimist Race

Galatasaray Yelken Şubesi 2016 Yılı Başarıları     

Ateş - Deniz Çınar: 470 Sınıfı 2016 Rio Olimpiyatları

Onur Cavit Biriz: RSX Sınıfı 2016 Rio Olimpiyatları

Ecem Güzel: Laser Radial Bayan Balkan Şampiyonluğu

Deniz - Ateş Çınar: 470 Sınıfı Genel Türkiye Şampiyonluğu

Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Gençler Türkiye Şampiyonluğu

Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Gençler Sınıfı Türkiye Şampiyonluğu

Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Genel Türkiye İkinciliği

Ecem Güzel: Laser Radial Bayan Sınıfı Türkiye İkinciliği

Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Genel Sınıfı Türkiye Üçüncülüğü

Ali Fuat Yuvalı: Laser Standart Gençler Sınıfı Türkiye Üçüncülüğü

Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Genel Türkiye Üçüncülüğü

Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Gençler Türkiye Üçüncülüğü

Sinan Emre Saygılı: Optimist Junior Sınıfı Türkiye Üçüncülüğü

Ecem Güzel: Laser Radial Bayan Sınıfı Eurocup İkinciliği

Ece Asya İkizler: Laser 4.7 U16 Sınıfı Europa Cup İkinciliği

Ece Asya İkizler: Laser 4.7 U18 Sınıfı Europa Cup Üçüncülüğü

Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Sınıfı Europa Cup Üçüncülüğü

Berke Burhan Gündüz: Optimist Sınıfı Regatta Port Bourgas Şampiyonu

Ateş - Deniz Çınar: 470 Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu

Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Genel Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu

Onur Cavit Biriz: RSX Genel Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu

Özgürcan Doğan: RSX Gençler Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu

Derin Günenç: RSX Genç Bayan Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu

Arda Faka: RSX Gençler Sınıfı Federasyon Kupası İkinciliği

Naile Laçin Felek: Techno 293 U17 Bayan Sınıfı Federasyon Kupası İkinciliği

Buğda Giritlioğlu: Techno 293 U17 Bayan Federasyon Kupası İkinciliği

Ali Fuat Yuvalı: Laser Radial Gençler Federasyon Kupası İkinciliği

Melisa Olcay: Optimist Bayan Junior Sınıfı Federasyon Kupası İkinciliği

Anıl Çetin: Laser Radial Genel Federasyon Kupası İkinciliği

Jeremy Berke Zalma: Techno 293 U17 Sınıfı Federasyon Kupası Üçüncülüğü

Kerim Giritlioğlu: Techno 293 U15 Federasyon Kupası Üçüncülüğü

Efe Ayhan :RSX Gençler Federasyon Kupası Üçüncülüğü

Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Gençler Sınıfı Federasyon Kupası Üçüncülüğü

Özgürcan Doğan: RSX Sınıfı Genel Federasyon Kupası Üçüncülüğü

Ateş - Deniz Çınar: 470 Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu

Jeremy Berke Zalma: Techno 293  U17 Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu

Naile Laçin Felek: Techno 293 U17 Bayan Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu

Özgürcan Doğan: RSX Genç Erkek Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu

Özgürcan Doğan: RSX Genel Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu

Kerim Giritlioğlu: Techno 293 U13 Sınıfı Yarıyıl Kupası İkinciliği

Arda Faka: RSX Genel Sınıfı Yarıyıl Kupası İkinciliği

Arda Faka: RSX Genç Erkek Sınıfı Yarıyıl Kupası İkinciliği

Ece Asya İkizler: Laser 4.7 Bayan Yarıyıl Kupası İkinciliği

Ece Asya İkizler: Laser 4.7 Bayan Junior Yarıyıl Kupası İkinciliği

Su Yağmur Eryaşar: Techno 293 U17 Bayan Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü

Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Gençler Yarıyıl Kupası İkinciliği

Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Gençler Yarıyıl Kupası İkinciliği

Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Genel Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü

Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Genel Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü

Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Gençler Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü

Melisa Olcay: Optimist Bayan Junior Sınıfı Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü

Ece Asya İkizler: Laser 4.7 Bayan İstanbul Şampiyonluğu

Ali Zorbey Pekiner: Laser 4.7 Genel İstanbul Şampiyonası İkinciliği

Berke Burhan Gündüz: Optimist Genel Sınıfı İstanbul Şampiyonası İkinciliği

Melisa Olcay: Optimist Bayan Junior Sınıfı İstanbul Şampiyonası İkinciliği

Ateş Varol: Optimist Junior Sınıfı İstanbul Şampiyonası Üçüncülüğü