5 Haziran 2023 Pazartesi 00:18

Nef Stadyumu'nda şampiyonluk şöleni

Nef Stadyumu'nda şampiyonluk şöleni

Galatasarayımız, Spor Toto Süper Lig 2022-2023 sezonu şampiyonluğu kupasını Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda aldı.

MKE Ankaragücü deplasmanındaki 4-1’lik galibiyetiyle ipi göğüslemeyi matematiksel olarak garantileyen Aslanlarımız, Nef Stadyumu’nda Fenerbahçe’yi 3-0’lık skorla devirerek şampiyonluğu taçlandırdı.

Fenerbahçe maçının ardından Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda şampiyonluk kutlaması düzenlendi. 

Kenan Doğulu ve dans ekibinin tribünleri coşturmasıyla başlayan şenlikler şampiyonlukta emeği geçen isimlerin bir bir sahneye gelmesiyle devam etti.

Başkan Dursun Aydın Özbek, Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur ve İkinci Başkan Metin Öztürk kürsüye gelerek taraftarımızı selamladı. 

Ardından şampiyonluğu emektarları yardımcı antrenörlerimiz ve ardından Galatasaray’daki ilk teknik direktörlük kariyerinde şampiyonluk sevinci yaşayan Okan Buruk alkışlarla sahneye geldi. 

Futbolcularımız seçtikleri müzikler eşliğinde tek tek alkışlarla kürsüye geldi ve şampiyonluk sevincini büyük taraftarımızla yaşadı. 

Şampiyonluk kupamızı aldıktan sonra oyuncularımız sahayı turlayarak bu uzun ve zorlu sezonun meyvesi olan şampiyonluğu doyasıya kutladı.