14 Mayıs 2022 Cumartesi 22:45

Başantrenörümüz Andreas Pistiolis: "Oyuncularım yüreklerini ortaya koydu"

Başantrenörümüz Andreas Pistiolis: "Oyuncularım yüreklerini ortaya koydu"

Galatasaray Nef, ING Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final’inde Bahçeşehir Koleji ile karşı karşıya geldi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan serinin ilk maçını takımımız 91-76 kazandı. Maçın ardından Galatasaray Nef Başantrenörü Andreas Pistiolis, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüzün değerlendirmeleri şu şekilde:

“Çok iyi bir takıma karşı oynuyoruz. Henüz biten bir şey yok. Play-off serisi bu. Hala yapmamız gerekenler var. Taraftarlara teşekkür etmek istiyorum. Burada olmaları çok önemli. Çalışmamızın karşılığını aldık. Oyuncularımız yüreklerini ortaya koydu. Bu, benimle değil oyuncular ve taraftarlarla alakalı bir durum.” 

“İyi bir takımla oynuyoruz. Onların reaksiyon vermelerini bekliyoruz. Oyuncularım böyle savaşırsa işi çözeriz. Bunu gösterdik. Aynı reaksiyonu bir sonraki maç da bekliyorum.” 

EuroCup şampiyonluğundan ötürü Bahçeşehir Koleji’ni tebrik eden Koç Pistiolis, “Rakibimizi tebrik etmek istiyorum. Türk basketbolu için önemli bir başarı. Kupa kazanan takımlardan reaksiyon beklemek doğal. Ben de Bahçeşehir Koleji’nden ikinci maçta bunu bekliyorum.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.