8 Aralık 2021 Çarşamba 23:02

PAOK galibiyetimizin ardından açıklamalar

PAOK galibiyetimizin ardından açıklamalar

Galatasaray Nef, FIBA Şampiyonlar Ligi E Grubu 5. maç gününde PAOK ile karşı karşıya geldi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi takımımız 87-75 kazanarak grubundan lider şekilde son 16’ya çıkmayı garantiledi!

Maç sonrasında açıklamalarda bulunan başantrenörümüz Ekrem Memnun, “Bizim için çok kritik ve önemli bir maçtı. Kaybetseydik play-offa kalacaktık ve rakip takım üstünlüğü alacaktı. Şimdi ise 21 Aralık’taki maçımızda oynatamadığım genç yeteneklere fırsat verme şansım olacak. O maça daha rahat çıkacağız ve bizim için hazırlık olacak.” şeklinde konuştu. 

Bireysel performansla hakkında Koç Ekrem Memnun, “Göksenin bugün müthiş oyunda kendini ve oyunu yönetti ve katkı sağladı. Sadık ve diğer oyuncularımız da çok iyi performans sergilediler. Maçın başından sonuna kadar iyi bir ivmeyle ilerledik. Mutluyuz.” yorumunu yaptı.

“FENERBAHÇE MAÇINDA GALİP GELMEK İSTİYORUZ”

Fenerbahçe maçına hazırlanacaklarını ifade eden başantrenörümüz, “Şimdi bu galibiyetin rahatlığı ile dinlendikten sonra, sakatlarımızın üzerinden geçip hazırlıklarımızı hemen tamamlayacağız ve Fenerbahçe maçına odaklanacağız. Bu tarz derbiler her zaman yüksek tansiyonlu maçlardır. Elimizden geleni yapıp, o maçta galip gelerek önümüze bakmak istiyoruz.” dedi.