8 Mayıs 2022 Pazar 22:43

Play-off çeyrek final programımız belli oldu

Play-off çeyrek final programımız belli oldu

Galatasaray Nef, ligde yakaladığı mükemmel çıkışla normal sezonu üçüncü sırada bitirdi ve adını play-off çeyrek finaline yazdırdı. Takımımız, ligi 6. sırada tamamlayan Bahçeşehir Koleji ile çeyrek final etabında eşleşti.

Başantrenörümüz Andreas Pistiolis önderliğinde üst üste 7 maç kazanarak normal sezona nokta koyan Galatasaray Nef’in play-off çeyrek final programı belli oldu. 

İlk maç 14 Mayıs Cumartesi günü saat 20.30’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak. İkinci maç ise 16 Mayıs Pazartesi günü saat 20.30’da Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda olacak. İki galibiyet alan tarafın yarı finale yükseleceği müsabakalarda duruma göre 18 Mayıs Çarşamba günü üçüncü maç oynanacak. 

Bu eşleşmenin dışında ilk 8'de bitiren Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes, Gaziantep Basketbol, Darüşşafaka, Bahçeşehir Koleji, Pınar Karşıyaka ve Frutti Extra Bursaspor play-off'a kalmayı başardı.

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Fenerbahçe Beko, Frutti Extra Bursaspor ile eşleşirken normal sezon ikincisi Anadolu Efes’in rakibi ise Pınar Karşıyaka oldu. Gaziantep Basketbol ile Darüşşafaka eşleşti.