18 Ekim 2021 Pazartesi 15:40

Galatasaray - Çankaya Üniversitesi maçı biletleri satışa çıktı!

Galatasaray - Çankaya Üniversitesi maçı biletleri satışa çıktı!

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın Herbalife Nutrition Basketbol Süper Ligi’nin ikinci haftasında oynayacağı Çankaya Üniversitesi mücadelesinin biletleri satışa çıktı.

Bilet satın almak için TIKLAYIN!

Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde 23 Ekim Cumartesi günü saat 16.30’da oynanacak olan bu maçta Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, uzun aranın ardından lig müsabakasında taraftarlarıyla bütünleşecek . Geçmişte olduğun gibi bugün de kupaları ve zirveleri hedefleyen Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız, bu yolda taraftarının desteğini arkasında hissetmek istiyor. 

Maç günü salon bilet gişelerinde yaşanabilecek yoğunluk sebebiyle taraftarlarımızın biletlerini internet kanalı üzerinden satın almasını tavsiye ederiz.

2021-2022 Sezonunda basketbol müsabakalarında uygulanacak Covid-19 tedbirleri için TIKLAYIN!

Müsabakalara sadece ev sahibi takımın seyircileri alınacak ve misafir takımın seyircilerinin salona girişlerine izin verilmeyecektir.

Aşı takvimini tamamlamış seyirciler son aşı tarihini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile seyirci olarak salona alınabilmektedir.

Covid-19 geçirmiş ve izolasyon süreçlerini tamamlamış seyirciler 180 gün süre ile salonlara alınabilmektedir.

12 yaşını tamamlamış ve henüz Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış seyirciler, müsabakalardan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla salona alınabilmektedir.

12 yaşını tamamlamamış seyirciler hiçbir suretle seyirci olarak salonlara alınamamaktadır.

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymayan seyirciler salonlara alınamamaktadır.

Seyircilerin salona girişlerinde bilet kontrolü ile birlikte HES kodu kontrolü de yapılacak olup, yukarıda belirtilen kriterlere uyulmaması halinde seyirciler salonlara alınamayacaktır.