11 Ekim 2013 Cuma 19:17

Kelsey Bone İçin İmza Töreni Düzenlendi

Kelsey Bone İçin İmza Töreni Düzenlendi

Galatasaray Odeabank yeni transferlerinden ABD'li pivot Kelsey Bone için Florya Metin Oktay Tesisleri'nde şube koordinatörü Murat Özyer'in de katıldığı bir imza töreni düzenlendi.

Takımımıza yeni dahil olan Shavonte Zellous'un uzayan sağlık kontrolleri sebebiyle yer alamadığı törende Bone "Burada oynayacak olmamdan dolayı çok heyecanlıyım. Bu benim ilk Avrupa deneyimim ve böyle prestijli, kazanma kültürü olan bir kulübe geldiğim için heyecanlıyım. Her gün bu salona girdiğimde şampiyonluk fotoğraflarını görüyorum. Şimdiden bunun parçası olmak istiyorum" dedi.

Taraftarlara de seslenen genç pivot "Onlar hakkında çok fazla şey duydum. Buraya ayak basmadan önce de sosyal medya aracılığıyla onlardan destek mesajları aldım. Tüm dünyada bilinen ve konuşulan bir taraftar topluluğunun önüne çıkacağımdan ötürü gerçekten heyecan duyuyorum. Koçumuz hep kazanmak isteyen biri. Biz de bunun için basketbol oynuyoruz. Her gün çok çalışır, iyi bir takım kimyası oluştur, tüm parçalar bir araya gelir ve bunun sonucunda umarım yarıştığımız her kupayı kazanırız" şeklinde konuştu.