21 Haziran 2018 Perşembe 16:04

“Sezonu şampiyon tamamlamak istiyoruz”

“Sezonu şampiyon tamamlamak istiyoruz”

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, TSBSL Play-Off final ilk maçında Beşiktaş RMK Marine’yi 86-57 mağlup ederek seride durumu 1-0’a getirdi. Karşılaşmanın ardından koç Sedat İncesu, oyuncularımızdan İsmail Ar ve Özgür Gürbulak Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu.

Sedat İncesu’nun açıklamaları şöyleydi:

“Bugün Haziran’ın 21’i. Bu kadar sıcak havaya rağmen müthiş mücadele eden oyuncularımızı yürekten kutluyorum. Buraya kadar çok iyi hazırlanmıştık. Sahada da bunun neticesini aldık. Mücadeleye iyi başladık ve maç boyunca sertliği elden bırakmayarak farklı galip geldik. Seri henüz bitmedi. 27 Haziran’da deplasmanda da galip gelerek şampiyon olmak istiyoruz.”

İsmail Ar: “Maça çok iyi başladık. Karşılaşma boyunca istediğimiz oyunu sahaya yansıtarak galip ayrıldık. Hafta boyunca çok iyi çalışmıştık. Şimdi serinin ikinci maçını da alıp sezonu çifte kupayla tamamlamak istiyoruz.”

Özgür Gürbulak: “Maça çok iyi hazırlanmıştık. Rakibimiz bizi sene içinde iki defa yenmişti. Ancak EuroLeague’de onları yenerek finale çıkmıştık. Bugün de bir galibiyet daha almasını bildik. Seriyi 2-0’da bitirip şampiyon olmak istiyoruz.”