11 Ağustos 2018 Cumartesi 01:38

Abdurrahim Albayrak’tan açıklamalar

Abdurrahim Albayrak’tan açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, 3-1 kazanılan Ankaragücü karşılaşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Abdurrahim Albayrak’ın açıklamaları şu şekildeydi:

“Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz Beyefendi’ye ve bütün Ankara emniyet güçlerine çok teşekkür ederim. Bugün maça yetiştiysek Servet Yılmaz arkadaşımın sayesindeydi. Maça 45 dakika kala stada geldik. Zor şartlarda buraya geldik...”

“Zemini gördünüz. Zannediyorum geçen hafta Konya’da, bu hafta da buradaki zemin şanssızlığımızdı… İnşallah bunun önlemi yetkililer tarafından alınır. Buraya daha çok takım gelecek. Çok şükür ki iki takımda da sakatlık olmadı.”

“3 puanla başladık. Sevinçliyiz, mutluyuz. İstediğimiz 3 puanı aldık. Geçen seneyi galibiyet kapatmıştık; bu sene de galibiyetle başladık. Yeni sezon herkese hayırlı olsun. Bütün takımlara başarılar diliyorum.”

“Gomis konusu Fatih hocamın bileceği bir konu. Hangi oyuncu formdaysa o hafta onu oynatıyor. Bu hafta Sinan oynadı, öbür hafta bir başkası oynar. Bu hocanın takdiri. Biz karışamayız.”

“Biz de transfer istiyoruz ama özellikle bugünlerde herkes ayağını yorganına göre uzatacak. Artık ‘Uçak indirdim’ lafları yok. Borcumuz bir günde yüzde 25 çoğaldı. Futbolcu almak kolay ama parasını nasıl ödeyeceksin konusu var.”

“Kiralık görüştüğümüz birçok futbolcu var. Şampiyonlar Ligi başlamadan daha zamanımız var. Fatih hocam, teknik heyet, biz sabahlara kadar maç izliyoruz. Boşa verecek paramız yok. Aldığımız futbolcular yüzde yüz katkı sağlamalı. Nokta transferler yapacağız.”

“Gomis çok değerli futbolcumuz. Ondan faydalanmak istiyoruz. 3 yıl daha katkı alacağız. Biz ondan memnunuz. En kısa zamanda özlediğimiz formuna kavuşacaktır.”