14 Ocak 2020 Salı 11:56

Denizlispor maçı biletleri satışta

Denizlispor maçı biletleri satışta

Futbol takımımız Süper Lig Cemil Usta sezonu 18. Hafta maçında, 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 16:00’da Yukatel Denizlispor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir.

Maçın biletleri 14 Ocak Salı gününden itibaren, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı  passolig çağrı merkezinden satışa sunulmuştur.

PFDK’nın 02.01.2020 tarihinde verdiği karar neticesinde; FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY TRİBÜN 106, 107, 206, 207 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle taraftarlarımız dilelerse mevcut yerlerini passo.com.tr  üzerinden transfer edebilirler.

Kombine  sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2020-2021 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

Bilet satışları, 14 Ocak  Salı günü saat 14:00’da başlayacak. Satışlar GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 15 Ocak Çarşamba günü saat 11:00’da sadece GS Logolu passolig kartlarına 18 Ocak Cumartesi  günü saat 16:00’dan sonra Yukatel Denizlispor kartı dışında tüm passolig kartlara satış yapılacaktır.

- Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

- Stad otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stad otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.

- Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.

- Türk Telekom Stadyumu  Aslanlı yol gişeleri haftanın her günü 09:00 - 18:00 arası hizmet vermektedir.

- Çağrı Merkezi no: 444 1905

- Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

- Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.

- Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.

- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

- 0-6 yaş ücretsizdir.

- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN