27 Eylül 2010 Pazartesi 13:44

Ülker İdman Raporu: 27 Eylül Pazartesi

Ülker İdman Raporu: 27 Eylül Pazartesi

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı dün gece oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor  maçı sonrası bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.

Teknik ekibimiz Frank Rijkaard, Johan Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Roca Pujol ve Carlos Cuadrat  yönetiminde, futbolcularımız 10.30’da Jupp Derwall  Antrenman Sahası’nda bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında 45 dakika ve üzerinde süre alan oyuncuların rejenerasyon çalışması yaptığı antrenman 1.5 saat sürdü.

Maçta yer almayan ve az süre sahada kalan oyuncular ise pozisyon, orta ve şut çalışması ardından dar alanda çift kale maç yaptılar. Antrenmana sakat ve tedavisi devam eden oyuncular katılmadı.

Ayrıca ailevi nedenlerden dolayı teknik heyetten izin alarak ülkesine giden Elano Blumer de idmana katılmadı. (Sakat oyuncularla ilgili detaylı bilgiyi Medical Park Sağlık Raporu'nda bulabilirsiniz)

Antrenmanın ardından futbolcular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına yarın 28 Eylül  Salı  akşamı saat 18.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak  gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.

MEDYA KİT
Ülker İdman Raporu: 27 Eylül 2010 Pazartesi
Download- Download- Download