19 Kasım 2018 Pazartesi 13:13

İdman raporu | 19 Kasım Pazartesi

İdman raporu | 19 Kasım Pazartesi

Galatasaray Futbol Takımı, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 13. haftasında Atiker Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda gerçekleştirilen antrenmana kuvvet adaptasyon çalışmasıyla başlandı. Daha sonra topla pas destek çalışması yapıldı. Ana bölümde sınırlı alanda dörde dört oyunsal formda dayanıklılık oyunu oynandı. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Fernando Reges, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Eren Derdiyok ve Yuto Nagatomo, kendileri için hazırlanan program dâhilinde takım antrenörleri eşliğinde sahada bireysel bir adaptasyon çalışması gerçekleştirdi.

Fas Milli Takımı’nın Kamerun ile oynadığı maçta sakatlanan Younes Belhanda’nın yapılan tetkiklerinde sağ üst arka adale grubunda ileri düzeyde kanama ve yırtık tespit edilmiştir. Oyuncumuzun yaklaşık altı hafta sürmesi planlanan tedavi programına başlanmıştır.

Türkiye Milli Takımı’nın İsveç ile oynadığı maç öncesi kasıkta zorlanma hisseden Serdar Aziz’in tedavisine başlanmıştır. Oyuncumuzun durumu Perşembe günkü yapılacak son kontrollerden sonra netleşecektir.

Galatasaray Futbol Takımı, Atiker Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın akşam saat 18.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.