6 Mart 2018 Salı 19:00

İdman raporu | 6 Mart Salı

İdman raporu | 6 Mart Salı

Galatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 25. haftasında Atiker Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanda ilk olarak salonda oyunculara özel bireysel program ve core stabilizasyon egzersizleri uygulandı. Antrenmanın ikinci bölümünde Jupp Derwall Antrenman Sahası’na çıkan takımımız, teknik direktörümüz Fatih Terim yönetimindeki çalışmaya beşe iki dar alan oyunuyla başladı. Daha sonra dokuza dokuz kontrol pas oyunu oynandı. Ana bölümde ise sınırlı alanda dokuza dokuz çift kale oyun gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.
 
Cedric Carrasso, kaleciler için hazırlanan antrenmanın tamamında yer aldı.
 
Eren Derdiyok ve Jason Denayer’in tedavisine ise devam edildi.
 
Yasin Öztekin, izinli olduğu için bugünkü antrenmanda yer almadı. 
 
Kastamonu Tosya’da, babasına yakılması için verilen kitapları satarak okul ihtiyaçlarını karşılayan Murat Sökük, kulübümüzün misafiri olarak bugünkü antrenmanı takip etti. “Kitaplar yakılmak için değil, okumak içindir” sözleriyle ses getiren Murat’a, teknik direktörümüz Fatih Terim ve oyuncularımız tarafından imzalı bir forma hediye edildi.
 
Galatasaray Futbol Takımı, Atiker Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın yapacağı çift idmanla devam edecek. Takımımız, sabah saat 11.00’de medya mensuplarına açık olarak bir antrenman gerçekleştirdikten sonra saat 16.30’da medya mensuplarına kapalı bir antrenman daha yapacak. Sabah idmanını takip etmek isteyen medya mensuplarının yarın sabah saat 09.00’a kadargsmedia@galatasaray.org adresine gerekli bilgileri göndererek akreditasyon işlemlerini tamamlamaları rica olunur.