8 Kasım 2018 Perşembe 13:31

İdman raporu | 8 Kasım Perşembe

İdman raporu | 8 Kasım Perşembe

Galatasaray Futbol Takımı, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 12. haftasında Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen idmanda UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki Schalke karşılaşmasında tam süre alan oyuncular, kendi nabız aralıklarına göre aerob koşu ve soğuma hareketleriyle çalışması tamamladı. Diğer oyuncular ise ısınma hareketlerinin ardından ikiye iki ve dörde dört dar alan oyunları gerçekleştirdi.

Antrenmanın ana bölümünde dörde dört oyunsal formda dayanıklılık çalışması yapıldı. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamladı. Fernando Reges, tedavisinin ardından kondisyoner eşliğinde koşulara başladı.

Galatasaray Futbol Takımı, Kayserispor karşılaşması öncesindeki son antrenmanını yarın saat 15.00’te yaptıktan sonra saat 18.00’de sponsorumuz Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Kayseri’ye hareket edecek.

Takımımız, Cumartesi günü saat 19.00’da başlayacak maç öncesi Kayseri’de kampa girecek.