11 Mayıs 2019 Cumartesi 20:06

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, deplasmanda 3-2 galip ayrıldığımız Çaykur Rizespor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak şu ifadeleri kullandı:

“Emre’ye çok üzüldüm. İnanın ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Çok talihsiz bir olay. Emre melaike gibi bir insan. Büyük ihtimal o da benim gibi niyetliydi. Ne kadar üzüldüğümü anlatamam. Erzurumspor maçındaki sakatlığından sonra daha yeni yeni iyileşip sahalara döndü. Bu maçta da ayağı üç yerden kırıldı. Çok çok fazla üzgünüm. İnşallah en kısa zamanda aramıza katılır ama son derece üzgünüm arkadaşlar.

İyi bir maç oldu, zor bir maç oldu. İyi bir Rizespor vardı. Rizespor’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Bizim üç puana ihtiyacımız vardı, üç puanı aldığımız için mutluyuz. Bazı arkadaşlar durmadan misafir tribününe ve yedek kulübesindeki hocalarımıza ağza alınmayacak küfürler ettiler. Çok üzülüyorum. Ben de onlar kadar, onlardan daha iyi Rizeliyim. Yapmamaları lazım. Bugün bence son olsun. Bundan sonra rakipler geldiği zaman rakipleri daha iyi karşılamak lazım. Biliyorsunuz biz her İstanbul’a gelen takımı çok iyi ağırlıyoruz. Kardeşçe, dostça ağırlıyoruz, bağrımıza basıyoruz. Başımızın üstünde misafirin yeri var diyoruz. Burada da her şey çok iyi gidiyordu, çok güzeldi, hiçbir problem yoktu. Yenersiniz, yenilirsiniz. İstanbul’daki maçta da 2-2 berabere kaldık. Buradaki maçta son dakikalar gergin geçti. Kulübeye yapılan küfürleri hazmetmek mümkün değil, kabul etmek de mümkün değil. Rize taraftarına yakışmayan küfürler. Ne olur Rize taraftarı bundan sonra rakiplerini alkışlasınlar.”