26 Ekim 2015 Pazartesi 11:41

Eskişehirspor Maçı Biletleri Satışta

Eskişehirspor Maçı Biletleri Satışta

Spor Toto Süper Lig 10. Hafta Karşılaşmasında, 29 Ekim 2015 Perşembe günü saat: 21:45’de Galatasaray A.Ş.– Eskişehirspor ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri 26 Ekim 2015 Pazartesi günü Aslanlı yol gişeleri, İstiklal GSStore, nkolay satış noktaları ve passo.com.tr üzerinden satışa sunulacaktır.

Bilet satışları  26 Ekim 2015 Pazartesi günü saat: 15:00’da GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup 27 Ekim 2015 Salı günü saat 12:00’da genel satışa sunulacaktır.

- Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu PFDK'nın 22.10.2015 tarihli ve 24 sayılı toplantısında; 17.10.2015 tarihinde, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadında oynanan GALATASARAY A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında Galatasaray A.Ş. taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY VE GÜNEY tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenecektir.

Bu sebeple Odeabank (KUZEY), MNG Kargo (GÜNEY), Yüzevler Stadyum Restaurant ve Güney Localarda maçı izlemiş olan taraftarlarımız Eskişehirspor maçına giriş yapamayacaklardır. Fakat, kombine sahipleri mevcut yerlerini bu maçlık başka kişilere atamalarını www.passo.com.tr adresinden gerçekleştirebilirler.

- Türk Telekom Arena Aslanlı yol gişeleri hafta içi ve C.tesi  10:00 - 19:00 Pazar 11:00-17:00 arası hizmet vermektedir.

- Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

- Bir taraftar passolig kartı olan farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır.

- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Galatasaray - Eskişehirpor maçı bilet fiyatları: