12 Mart 2018 Pazartesi 15:43

Türk Telekom Stadyumu'nda taraftara açık antrenman

Türk Telekom Stadyumu'nda taraftara açık antrenman

Galatasaray, 21. şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor, bu yoldaki en büyük desteği her zaman olduğu gibi Büyük Galatasaray Taraftarından bekliyor. İmparator Fatih Terim ve öğrencileri, 17 Mart Cumartesi günü saat 19:00’da oynanacak Fenerbahçe derbisi öncesi taraftarını antrenmana çağırıyor!

16 MART'TA TÜRK TELEKOM STADYUMU'NDA!
Takımımız, 16 Mart Cuma günü saat 19:00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda yapacağı antrenmanı, Büyük Galatasaray taraftarına açık olarak gerçekleştirecek.

Antrenmanı tribünde takip etmek ve bu özel anları yerinde hissetmek isteyen taraftarlarımız 13-16 Mart tarihleri arasında İstanbul'daki GSSTORE'lardan yapacağı minimum 19.05 TL'lik alışverişle antrenmanı tribünden izleme hakkına sahip olabilecek. Yine 13-16 Mart tarihleri arasında "Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu gişesinden" Galatasaray Stadyum Müzesi ve Stat Turu bileti alan taraftarlarımız da 16 Mart Cuma günü yapılacak antrenmanı takip edebilecek.

KOMBİNELER GEÇERLİ
Kombine sahibi Galatasaray taraftarı da 16 Mart Cuma günü gerçekleşecek antrenmanı izleme şansı yakalarken dileyen kombine sahipleri bir başka kişiye hakkını devredebilecek. 

Haydi Galatasaraylılar! “Yönetim, futbolcu, taraftar, şampiyonsun Galatasaray” diyelim ve 16 Mart Cuma günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda buluşalım!

NOTLAR: 
- İstanbul'daki GSSTORE'lardan yapılan alışveriş karşılığında antrenman giriş bileti verilecektir. Tek fatura için tek bilet verilecektir.
- 16 Mart Cuma günü turnike açılış saati 17.30 olarak belirlenmiştir.
- "Galatasaray Stadyum Müzesi ve Stat Turu" antrenman sebebiyle 16 Mart Cuma günü 15:00'e kadar gerçekleşecektir.
Sadece Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu gişesinden alınan Galatasaray Stadyum Müzesi ve Stat Turu bileti geçerli olacaktır. İnternet ortamından alınan müze biletleri geçerli sayılmayacaktır.