31 Temmuz 2021 Cumartesi 10:13

St Johnstone F.C. maçı biletleri satışta!

St Johnstone F.C. maçı biletleri satışta!

Futbol Takımımız, UEFA Avrupa Ligi Üçüncü Eleme Turu birinci ayak maçında 5 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de, St Johnstone F.C. takımı ile Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Maçın biletleri 02 Ağustos Pazartesi günü saat 14.00’te passo.com.tr adresinden satışa sunuldu. Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'ndaki Passolig gişeleri sadece maç günü açılacaktır.

2020 - 2021 sezonuna kombinesi olan taraftarlarımızın bedelsiz olarak maça katılımı için, 30 Temmuz Cuma günü saat 19.00’dan, 02 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00‘e kadar, passo.com.tr hesaplarındaki rezervasyonlarım sekmesinde TCKN ve HES kodunu girerek atama yapmaları gerekmektedir. Bu tarihlerde rezervasyonlarına, TCKN ve Hes kodlarını koltuklarına atamadıkları takdirde, koltuk boşa çıkıp, satışa sunulacaktır. Rezervasyonlarınıza nasıl atama yapacağınızı https://www.passo.com.tr/tr/galatasaray-st-johnstone linkinden görebilirsiniz.

02 Ağustos Pazartesi günü saat 14.00’te, 2019-2020 sezonu kombine sahiplerine, Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine; 03 Ağustos Salı günü saat 11.00’de sadece GS Logolu passolig kartlarına satış yapılacaktır.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

TFF Yönetim Kurulu’nun 2021-2022 sezonunda oynanacak profesyonel müsabakalara stadyum kapasitelerinin %50'si oranında seyirci alınmasına dair kararına istinaden TFF Sağlık Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu ile yaptığı istişareler sonucunda seyircilerin stadyumlara giriş şartları aşağıdaki gibi belirlenmiştir. 

Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine Passolig’in ulaşmasına onay vermesi gerekmektedir.
HES uygulaması ile Covid-19 aşıları kontrol edilen ve HES'in onay verdiği seyirciler stadyuma girebilirler.
Aşı olmamış ve Covid-19 geçirmemiş seyircilerin müsabaka gününden 48 saat önce PCR testi yaptırmaları gerekir.
Covid-19 geçirmiş ancak müsabaka tarihi itibarı ile henüz aşı takvimini tamamlamamış seyirciler HES onayı ile stadyuma girebilirler.

  • Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır.
  • Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.
  • Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.
  • Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.
  • Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
  • Maça gelecek kişilerin stadyum girişinde HES kodları sorgulanacaktır.
  • E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.