9 Mayıs 2018 Çarşamba 11:18

Galatasaray Dergisi’nin 177. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 177. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 177. sayısı raflardaki yerini aldı. Galatasaray Dergisi’nin 177. sayısı GSSTORE'lardan, D&R, Migros, Carrefour ve havalimanlarından satın alınabilecek.

2002 yılından bu yana Galatasaray ile ilgili özel tüm içerikleri taraftarımızla buluşturan Galatasaray Dergisi'ne ulaşmak artık çok kolay. Galatasaray Dergisi'ne 0212 564 1905 numaralı telefonu arayarak abone olabilirsiniz.

Sezon başından bu yana gösterdiği performansla takdir toplayan oyuncumuz Mariano, Galatasaray Dergisi 177. sayısının kapağında yer alıyor. Ayrıca dergimiz Eurocup Şampiyonu Kadın Basketbol Takımımızın yer aldığı bir başka kapakla da bayilerde satışa sunuluyor.

Mariano Ferreira Filho
Brezilya’da kalabalık bir ailenin hayata tutunan küçük bir çocuğuysanız futbol topunun peşinde gitmeniz hayatın doğal akışıdır. Mariano Ferreira Filho da öyle yapar. Nerede meşin yuvarlağı görür, sonuna kadar kovalar. Hayatın içinde bir çıkış yoludur. Ne zaman bir kırılma noktası ile karşılaşsa bir çalım daha atar. Brezilya’da başlayan önce Fransa’ya sonra İspanya’ya uzanan deparların yeri şimdi İstanbul…

Marina Maljkovic: “Sadece en iyiler başarıyı tekrar eder”
İki sezon önce Galatasaray Kadın Basketbol Takımının başına geçen Marina Maljkovic, ikinci sezonda takımı Eurocup şampiyonluğuna ulaştırdı. Bu büyük başarının mimarı ile antrenörlük kariyerinden Eurocup başarısına, WNBA’den bir gün erkek takımı çalıştırma fikrine kadar her şeyi konuştuk.

Galatasaray Eurocup Şampiyonu: Nisanlar da Bizim
Bu sezon takvim yaprakları bir kez daha Nisan ayını işaret ederken, Sarayın Sultanları müzeye bir kupa daha kazandırdı ve “Sadece mayıslar değil, nisanlar da bizim!” dedi. Tarihe başka Avrupa kupaları eklemek için başka nisanlar daha… Neden olmasın?

Sporun merkezi: Taç Spor
Bu yaz Galatasaray Spor Kulübü’nün yaz okulları Taç Spor Tesisleri’nde de eğitim vermeye devam edecek. Taç Spor Tesisleri oldukça geniş bir alan üzerine kurulmuş ve pek çok farklı etkinlik alanı var. Biz de yaz günleri yaklaşırken yaz spor okullarımızın faaliyetlerini incelemek üzere Ataşehir’de bulunan Taç Spor Tesisleri’ni ziyaret ettik.

Elmalar ile Armutlar Toplanır mı?
2014 yılında yıldız hesabı tartışmaları ile ortaya çıkan şampiyonluk sayıları konusunu Araştırmacı Yazar Melih Şabanoğlu ayrıntıları ile ortaya koymuş, net bir dille çarpıtılmış gerçekleri doğru eksene oturtmuştu. Bir sezondan iki şampiyon çıkar mı? Bizim kaç şampiyonamız var? Ve en önemlisi elmalar ile armutlar toplanır mı?

Mektebin Koridorları
Galatasaray, içinde bulunduğumuz yılda yeni müzesine kavuştu. Peki ya Galatasaray Lisesi’nde bulunan eski müzemizin hikayesi…. Yazarımız Fatih Özcan’ın yıllar öncesinden alıp getirdiği Galatasaray Müzesi, Mektebin Koridorları köşesinde…

Dünya Kupası’na doğru
Dünya Kupası yaklaşırken biz de 90’lardan 2000’lere uzanıyoruz. ABD’ye futbolu sevdirme operasyonu 94 Dünya Kupası, Petit’in rüyasıyla biten Fransa 98 ve Uzakdoğu’daki dünya üçüncülüğümüzle noktalanan 2002 Dünya Kupası’na hatırlıyoruz.

Ve diğerleri… 
Galatasaray’a dair haberler, arşivlerde kalmış fotoğraflar, GSTV program tanıtımları, satranç arenasındaki son gelişmeler, geçtiğimiz ayın maçlarına bakış ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...