11 Eylül 2014 Perşembe 16:26

Ödüllü Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Ödüllü Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Galatasaray Spor Kulübü'nün 2011-2012 sezonunda başlattığı para ödüllü fotoğraf yarışması bu sezon bir kez daha yapılıyor. Yarışma, futbol takımımızı sezon boyunca takip ederek görüntüleyecek medya mensupları arasında gerçekleştirilecek.
  
Ödüllü fotoğraf yarışmasında Galatasaray’ın Spor Toto Süper Lig’de iç sahada oynayacağı bütün karşılaşmalardan seçilen fotoğraflar, resmi sitemiz www.galatasaray.org üzerinden oya sunulacak.
 
Sitemiz üyesi 500.000’i aşkın Galatasaraylının oy kullanabileceği oylamanın sonunda “Haftanın Fotoğrafı” resmi sitemizde ilan edilecek.


KATILIM  ŞARTNAMESİ
 
* Yarışmaya katılacak fotoğraflar, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanan lig karşılaşmalarının sonrasında en geç 2 gün içerisinde digital jpeg formatta fotoyarisma@galatasaray.org mail adresine gönderilmelidir.  
 
* Gönderilen fotoğraflarla birlikte fotoğrafın adı, katılımcının ismi ve çekildiği karşılaşmanın bilgileri eklenmelidir. 
 
* Her katılımcı, en fazla 3’er fotoğraf ile katılabilir.  
 
* Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır.

* Yarışma sonuçları, www.galatasaray.org resmi web sitesinden ilan edilecektir.
  
* Eser sahibi, ödül kazanan fotoğrafının tüm yayın haklarının Galatasaray Spor Kulübü’ne ait olduğunu kabul etmiştir.