18 Şubat 2014 Salı 16:48

GS Bonus’lulara YOYO'dan Özel İndirimler

GS Bonus’lulara YOYO'dan Özel İndirimler

GS Bonus’lulara YOYO'dan özel indirimler var.
 
Sarı-Kırmızı'ya Gönül Veren YOYO'culara Özel!
§  GS Bonus Klasik kart sahipleri, YOYO Yıllık Üyelik ücreti için 69TL yerine sadece 9TL ödüyor.
§  GS Bonus Gold ve GS Bonus Platinum kart sahipleri, YOYO'ya ilk yıl Üyelik Ücreti ödemiyor! Ayrıca 24 saati geçmeyecek ilk rezervasyonlarında, kiralama ücretinde %30 indirim alıyor!
§  Üye olurken GS Bonus kartının numarasını sisteme tanımlaman yeterli. İndirimin otomatik olarak geçerli olacak.
§  Bu kampanya ve koşullarını, bir başka kampanya ile birlikte kullanamıyorsun.
 
ŞEHRİN YENİ TRENDİ “YOYO”
Yeni nesil bir ulaşım metodu olan “kullan-bırak araçlar” sistemini şehre getiren YOYO, dilerseniz sadece 1 saat, dilerseniz tüm gün şehir merkezindeki otoparklarda ve üniversite kampüslerinde bulunan araçları istediğiniz zaman, dilediğiniz kadar kullanma imkanı sunuyor.
 
YOYO nasıl çalışır?
YOYO’nun hizmet prensipi son derece basit: Dilediğiniz arabayı istediğiniz kadar kullanacak ve kullandığınız kadar ödeyeceksiniz. Kullan ve bırak araçlar için tek yapmanız gereken driveyoyo.com adresinden üyelik başvurusu yapıp, bir YOYO’cu olmak. İhtiyacınız olduğunda web’den veya cep telefonu uygulaması ile aracınızı rezerve edip size özel hazırlanan YOYO Kartınız veya cep telefonu uygulaması ile ayırttığınız arabanın kapısını açıyor ve START tuşuna basarak çalıştırıyorsunuz; hiç bir form doldurmaya veya anahtara ihtiyacınız yok. İşiniz bitince de aracınızı rezervasyon süreniz dolmadan aldığınız park alanına geri götürüp yine YOYOKart’ınız veya cep telefonu uygulaması ile kapılarını kapatmanız yeterli - bu kadar basit.

Kampanya sona ermiştir.