11 Temmuz 2011 Pazartesi 15:49

GS Bonus Taraftar Kart’a Başvur, GS Store Taraftar Paketini Kap!

GS Bonus Taraftar Kart’a Başvur, GS Store Taraftar Paketini Kap!

GS Bonus kredi kartı alamayan ya da kredi kartı kullanmak istemeyen taraftarlarımızın sarı - kırmızı bütün ayrıcalıkları yaşayabilecekleri GS Bonus Taraftar Kart sahiplerine GS Store atkı, bere, bayrak ve çantadan oluşan 69,50 TL değerindeki Taraftar Paketi Hediye!

GS Bonus Taraftar Kart’a sahip olmak çok kolay. “TARAFTAR” yazıp 5110’a SMS göndererek GS Bonus Taraftar Kart’a kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

GS Bonus Taraftar Kart ile size özel 1905 ile başlayan Galatasaray Taraftar numarasına sahip olarak Galatasaray dünyasının ayrıcalıklarına açılan kapının anahtarını ve Galatasaraylı kimliğini elde edersiniz.

GS Bonus Taraftar Kart ile Galatasaray’ın tüm iç saha maçlarında biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün öncelikli bilet satın alma hakkına sahip olursunuz. Ayrıca önümüzdeki sezondan itibaren Biletix’ten aldığınız iç saha biletlerinde %10 bonus kazanırsınız.

GS Store’larda sürekli indirimlerden yararlanır, özel ürünlerde avantajlı ve öncelikli alım hakkına sahip olursunuz.

Yurtiçi Kargo’dan yaptığınız tüm gönderilerde %25 indirim, Medical Park’ta sağlık harcamalarından %20 indirim, Türk Telekom Arena içerisindeki tüm cafe ve restaurantlarda %10 indirim fırsatından yararlanırsınız.

GS Bonus Taraftar Kart sahipleri Galatasaraylı oyuncuların yer alacağı sürpriz organizasyonlarda yer alabilir, Galatasaray Takımları’nın deplasmanda oynayacağı maçlara takım ile beraber gitme şansına sahip olursunuz.

Galatasaray Markaları’nın tüm kampanyalarından faydalanabilir, Galatasaray Spor Okulları'nda %20 indirim fırsatından yararlanırsınız.


*20.10.2011 tarihi itibariyle bu kampanya sonlanmıştır.