31 Mart 2011 Perşembe 15:13

GS Bonus Taraftar Kart Sahaya Çıktı

GS Bonus Taraftar Kart Sahaya Çıktı

GS Bonus kredi kartı alamayan ya da kredi kartı kullanmak istemeyen taraftarlarımızın sarı - kırmızı bütün ayrıcalıkları yaşayabilecekleri GS Bonus Taraftar Kart, Galatasaraylıların hizmetine sunuluyor.

GS Bonus Taraftar Kart’a sahip olmak çok kolay. “TARAFTAR” yazıp 5110’a SMS göndererek GS Bonus Taraftar Kart’a kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca GS Bonus Taraftar Kart alan herkese orijinal 2010 - 2011 sezonu takım forması hediye!


GS Bonus Taraftar Kart ile size özel 1905 ile başlayan Galatasaray Taraftar numarasına sahip olarak Galatasaray dünyasının ayrıcalıklarına açılan kapının anahtarını ve Galatasaraylı kimliğini elde edersiniz.

GS Bonus Taraftar Kart ile Galatasaray’ın tüm iç saha maçlarında biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün öncelikli bilet satın alma hakkına sahip olursunuz. Ayrıca önümüzdeki sezondan itibaren Biletix’ten aldığınız iç saha biletlerinde %10 bonus kazanırsınız.

GS Store’larda sürekli indirimlerden yararlanır, özel ürünlerde avantajlı ve öncelikli alım hakkına sahip olursunuz.

Yurtiçi Kargo’dan yaptığınız tüm gönderilerde %25 indirim, Medical Park’ta sağlık harcamalarından %20 indirim, Türk Telekom Arena içerisindeki tüm cafe ve restaurantlarda %10 indirim fırsatından yararlanırsınız.

GS Bonus Taraftar Kart sahipleri Galatasaraylı oyuncuların yer alacağı sürpriz organizasyonlarda yer alabilir, Galatasaray Takımları’nın deplasmanda oynayacağı maçlara takım ile beraber gitme şansına sahip olursunuz.

Galatasaray Markaları’nın tüm kampanyalarından faydalanabilir, Galatasaray Spor Okullarında %20 indirim fırsatından yararlanırsınız.


GS Bonus Taraftar Kart sadece DenizBank ve Garanti’den.

·         GS Bonus Taraftar Kart, GS Bonus kredi kartının sağladığı birçok ayrıcalıktan yararlanabileceğiniz bir Paracard’dır. Paracard bir ATM kartından çok daha fazlasıdır. Alışverişte para yerine geçen Paracard ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

·         Kartınız MasterCard Paypass ))) temassız kart özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okuyucuya gösterek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

·         GS Bonus Taraftar Kart bir Paracard ürünü olup, senelik kart ücreti 59 TL’dir.