5 Haziran 2017 Pazartesi 10:54

The British International School Istanbul'dan GS Bonus Platinumlu'ya %10 İndirim!

The British International School Istanbul'dan GS Bonus Platinumlu'ya %10 İndirim!

Garanti ve Denizbank GS Bonus Platinumlu'ya Özel The British International School İstanbul'dan %10 İndirim fırsatı sizi bekliyor.

Kampanya Detayı;

25 yıldır İstanbul’da, 2,5-18 yaş aralığındaki yabancı öğrencilere eğitim öğretim sunan the British International School Istanbul, yeni kayıt döneminde GS Bonus Platinum kart sahiplerine özel indirim ayrıcalığı sunmaktadır.

The British International School Istanbul, uzun yıllar boyunca uluslararası eğitimde edindiği tecrübesini ve kalitesini,  Eylül 2017 itibariyle, Türk-İngiliz Karma Müfredatı sunan Yeni Okulu'yla Türk öğrencilere taşıyor. 2017-2018 akademik yılında, okulun mevcut Zekeriyaköy yerleşkesindeki kampüsünde eğitime başlayacak olan yeni Türk Okulu, ilk yıl Okul Öncesi, İlkokul 1. Sınıf ve İlkokul 2. Sınıf öğrencilerini ağırlayacaktır. Yeni karma müfredatın üst sınıfları ise ilerleyen yıllarda kademeli olarak açılarak ilerleyecektir.

GS Bonus Planitumluların özelinde, ilk yıla özel %10 indirimi, karma müfredat ile çift diploma programı sunan, the British International School Istanbul’un bu Yeni Okulu’nu da kapsamaktadır.

The British International School Istanbul ve eğitim programları hakkında daha detaylı bilgi almak için selay@bis.k12.tr adresine mail atabilir veya 0533 053 12 26 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Okul web sitesi için ;http://www.bis.k12.tr/

Garanti GS Bonus'a başvurmak için;https://www.bonus.com.tr/gs-bonus-hemen-basvur?sourceCode=5C060206&gclid=CjwKEAjwgtTJBRDRmd6ZtLrGyxwSJAA7Fy-hS7IrcRsB5U__r87RnH3sFWG1MjsLJpBGvXa3JA6yFhoCuHXw_wcB

Denizbank GS Bonus'a başvurmak için;https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/gs-bonus-card/