15 Şubat 2017 Çarşamba 17:41

GSMobile ile Faturasız Rakipsiz Paketler !

GSMobile ile Faturasız Rakipsiz Paketler !

Her cebe uyan Rakipsiz Paketler 19 TL’den başlayan fiyatlarla !

Rakipsiz 2GB paketi ile 2 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL!
Rakipsiz 4GB paketi ile 4 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 25 TL!
Üstelik aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde Grupiçi 2000 dakika hediye.
Şimdi siz de faturasız GSMobile Şampiyon tarifeye gelin, bu teklifi kaçırmayın!
Rakipsiz 2GB Paketi'nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak gelmiş olmanız yeterli! 
Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi'ne bekliyoruz.
Hangi Paket?Rakipsiz 2 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet
Ne Öderim?19 TL* / AY
Nasıl Alırım? RAKIPSIZ2GB yaz 5555'e gönder

 

Hangi Paket?Rakipsiz 4 GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet
Ne Öderim?25 TL* / AY
Nasıl Alırım? RAKIPSIZ4GB yaz 5555'e gönder
 
* Son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak gelen müşteriler için geçerli fiyattır. 
 
Detaylar : 
* Rakipsiz 2GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak faturasız GSMobile Şampiyon tarifelerine gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 23 TL'dir.
* Rakipsiz 4GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak faturasız GSMobile Şampiyon tarifelerine gelen müşteriler için aylık 25 TL, mevcut müşteriler için aylık 30 TL'dir.
* Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
* Pakete kayıt SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
* Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
* Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL RAKIPSIZ2GB veya IPTAL RAKIPSIZ4GB yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
* Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
* Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
* Paketten sadece GSMobile Şampiyon tarifelerindeki müşteriler faydalanabilir.
* Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
* GSMobile paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
* Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
* Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
* Grupiçi 2000 dakika konuşma süresi tüm faturalı ve faturasız KONYASPORCELL, GSMobile , TARAFTAR, TrabzonCell, BURSASPORCELL, FC Barcelona, KAFKAFCELL, İzmir ve Samsuncell hatlarını aramalarda kullanılabilir. Aylık tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerde kazanılır.
* Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
* Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
* Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
TL Yükleme Bilgisi
Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.http://www.avea.com.tr/web/Destek/Lira-Yukleme-ve-Faturasiz-Hat-Islemleri/Lira-Yukleme-Ile-Ilgili-Sorulariniz/Hattima-Nasil-TL-Yuklerim 
Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=prepaidReload3D&lang=tr&pagemenu=odeme.kkkyukleme