11 Mayıs 2015 Pazartesi 13:23

GSMobile ile Rakipsiz 750 Şifre Kart Kampanyası

GSMobile ile Rakipsiz 750 Şifre Kart Kampanyası

GSMobile Rakipsiz 750 tarifesi 30 TL yerine 22 TL!

Hem Galatasarayımıza destek olun, hem de avantajlı fiyattan faydalanın!

Kampanya Bilgisi

Her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 2 GB cepten internet içeren Rakipsiz 750 tarifesi şimdi 8 TL indirimli!

31 Aralık 2015 tarihine kadar Avea Satış Noktalarından temin edilebilecek şifre kart ile son 30 gün içerisinde yeni hat alarak, numarasını taşıyarak ya da faturasızdan geçiş yoluyla GSMobile Rakipsiz 750 tarifesine kayıt olup, 12 ay faturalıda kalma taahhüdü veren ve “TARAFTAR750” yazıp boşluk bırakıp şifresini 5555’e gönderen taraftarlar, tarifeden KDV-ÖİV dahil 30TL yerine 22 TL’ye faydalanabileceklerdir!

SMS Aktivasyon

“TARAFTAR750” yazıp bir boşluk bırak şifre karta yer alan şifreyi Yaz 5555’e Gönder, 12 Ay Boyunca Aylık Her Yöne 750 DK, Her Yöne 750 SMS ve 2 GB cepten internet 30 TL yerine 22 TL!

Kampanya Şartları

Son 30 gün içerisinde yeni hat tesisi ile veya numarasını taşıyarak ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla GSMobile Rakipsiz 750 tarifelerinden birine kaydolan ve tarifeye geçiş işleminin başarı ile tamamlanmasının ardından 12 fatura dönemi boyunca ilgili tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan taraftarlar kampanyadan faydalanabilir.

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanyaya kayıt olan müşteriler GSMobile Rakipsiz 750 tarifesinden 12 fatura dönemi boyunca aylık tarife ücreti üzerinden 8 TL indirimli tutar ödeyerek faydalanacaklardır.
 • Son 30 gün içerisinde yeni hat tesisi ile veya numarasını taşıyarak ya da faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla GSMobile Rakipsiz 750 tarifesine kaydolan ve tarifeye geçiş işleminin başarı ile tamamlanmasının ardından 12 fatura dönemi boyunca ilgili tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan taraftarlar kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için “TARAFTAR750” yazıp bir boşluk bırakarak şifre kartlarda yer alan şifreyi yazdıktan sonra 5555 numarasına kısa mesaj göndermek yeterlidir.
 • Kampanyaya katılımı sağlayan şifre kartlar Avea Satış Noktalarından temin edilebilecektir. Temin edilen şifre kartlara sahip olan ve yukarıda belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, bahsedilen şifre kartlarda yer alan şifreleri kullanarak bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Kampanya 12 fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde kampanyaya katılmak için başvuruda bulunulan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği dönem itibariyle kampanya kapsamında sunulan tarife ücreti indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanya bitiş tarihi 31.12.2015 olup, yukarıda belirtilen kanallardan 31.12.2015 tarihine kadar şifre kart temin edilebilecektir. Belirtilen tarihe dek şifre kartın temin edilmesi akabinde, diğer bir ifade ile kampanya bitiş tarihinden 45 gün sonrasına dek, yukarıda belirtilen koşullar çerçevesince kampanyaya dahil olunabilecektir.
 • Kampanya sadece Faturalı GSMobile Rakipsiz 750 tarifelerinde geçerlidir, Avea tarafından sunulmakta olan başka bir tarifeye geçiş yapılması halinde kampanya kapsamında sağlanan aylık ücret indirimi devam etmeyecek, sona erecektir.
 • Kampanya kapsamında şifre kartlarda yer alan şifreler bir kez kullanılabilir. Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanılabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan dakika ve SMS’lerin 3. Şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Sunulan ücretsiz dakika ve SMS’ler yurt içi her yöne doğru kullanılabilecek olup, özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı aramalarını kapsamamaktadır. Kazanılan dakika ve SMS faydaları bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanya şifre kart stokları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan şifreler sadece müşteri bazında tek kullanımlıktır.