26 Haziran 2015 Cuma 10:18

GSMobile ile Sınırsız 600 Tarifesi

GSMobile ile Sınırsız 600 Tarifesi

GSMobile Sınırsız 600 Tarifesi ile sınırsızca konuşmanın, mesajlaşmanın ve cepten internetin keyfini sürün! Üstelik Galatasaray’ımızın haberleri anında cebinize gelsin!

Tarife Bilgisi

Numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak,  faturalı/faturasız GSMobile tarifelerden geçiş yaparak Sınırsız 600 Tarifesi'nden yararlanabilirsiniz!

GSMobile Sınırsız 600 ile ayda 27 TL ’ye Her Yöne 600 dakika + Her Yöne 100 SMS + 3 GB Cepten İnternet + Tüm Taraftar Hatları* ile SINIRSIZ Grup İçi Konuşma!  Ayrıca GS Haber Paketi Hediye!

Ücretlendirme    

 

GSMobile Sınırsız 600

Taahhütlü Aylık Ücret*

27 TL

Taahhütsüz Aylık Ücret**

35 TL

Aylık Ücretsiz Cepten İnternet

3 GB

Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi

600 Dk

Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS

100 SMS

Sınırsız Konuşma

Tüm taraftar hatları ile sınırsız konuşma

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne

60 Kr/Dk

SMS

60 Kr/SMS

MMS

99 Kr/MMS

*Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca GSMobile faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 35 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

**Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 35 TL olarak uygulanacaktır.

Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca GSMobile faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyat 35 TL’dir. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 43 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

Faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 43 TL olarak uygulanacaktır.

GSMobile, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak  feshedebilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

 GSMOBILE İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları  güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile Sınırsız 600 tarifesine geçmek için GSMobile bayilerine gelin!

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve GSMobile faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla GSMobile Sınırsız 600 Tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 35 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SMS ya da GSMobile Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca GSMobile faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca GSMobile Sınırsız 600 Tarifesi ’nin aylık ücreti 27 TL olarak uygulanacaktır.
 • GSMobile Sınırsız 600 tarifesi her yöne 600 dakika, her yöne 100 SMS ve 3 GB cepten internet içermektedir. Tarifeye kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde ücretsiz taraftar hatlarıyla grup içi sınırsız konuşma hakkı tanımlanacaktır. Ayrıca tarife kapsamında GS Haber Paketi abonelere 1 yıl boyunca ücretsiz sunulacak olup, bir yılın sonunda paket iptali gerçekleşmez ise aylık 1 TL ile ücretlendirilmeye devam edecektir. İlgili paket hat aktivasyon işleminin ardından 3 iş günü içerisinde tanımlanacak olup, SMS ile bilgilendirilmesi yapılacaktır. Kullanıcılar paketlerini iptal etmek istediklerinde IPTAL yazıp 9040’a göndermeleri yeterlidir. İlgili paket kapsamında Galatasaray ile ilgili önemli gelişmeler ve futbol takımlarının canlı maç anlatımı bilgileri ile  Spor Toto Süperlig’de yer alan önemli gelişmeler sunulacaktır. GSMobile paket içeriklerinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 16.06.2015 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Tarifedeki her yöne dakikaların tüketilmesi durumunda ücretlendirme 60,00 Kr/dk’dır. Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 60 Kr'tur.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan 3 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 5 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 30 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

Taahhüt Detayları

 • GSMobile Sınırsız 600 Tarifesi’ndeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca GSMobile faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren GSMobile Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren her hangi bir dönemde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücretler ile yararlanacaklardır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve toplam 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca GSMobile faturalı tarifelerde kalma sözü verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, GSMobile faturasız tarifelerine geçiş yapan veya SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve taahhüde bağlı kalınan süre boyunca yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde GSMobile tarafından sunulmakta olan, SIM Kart değişikliği gerektirmeyen diğer GSMobile faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek,  sonrasında hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, GSMobile faturasız tarifelerine geçiş yapmaları veya SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca GSMobile faturalı tarifelerde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenebilirsiniz.

444'lü Aramalar

 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurtiçinde faturalı hatlarınızdan yaptığınız 905 numaralı Müşteri Hizmetleri aramaları ilk 30 saniye ücretsiz olmakta; devam etmesi halinde görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.