25 Ocak 2017 Çarşamba 11:58

GSMobile RAKİPSİZ 500 TARİFESİ

GSMobile RAKİPSİZ 500 TARİFESİ

GSMobile Rakipsiz 500 Tarifesi’ne gelin; her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2GB cepten internetin keyfini çok avantajlı fiyatlarla çıkarın. Üstelik taraftar hatları arasında sınırsızca konuşun!

Tarife Bilgisi
Numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak GSMobile Rakipsiz 500 Tarifesi’nden hemen yararlanabilirsiniz! 
GSMobile Rakipsiz 500 Tarifesi ile ayda 19 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 2GB cepten internet ve tüm taraftar hatlarıyla SINIRSIZ konuşma! 

Online başvuru yapın, hattınız ayağınıza gelsin. Online başvuru için tıklayın: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/Sayfalar/taraftar-hediye-tarifesi-online-basvuru.aspx


Ücretlendirme

GSMobile Rakipsiz 500 Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret    19 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret    29 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet    2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi    500 DK
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme Süresi    Tüm taraftar hatlarıyla sınırsız ***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS    1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne    70 Kr/Dk
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS    70 Kr/Dk
MMS    1,25 TL/MMS
INTERNET    250 MB / 7 TL

*Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma veya bireysel faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla tarifeye 12 fatura dönemi boyunca şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 
**Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma veya bireysel faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 29 TL olarak uygulanacaktır. 
***Grupiçi tanımına GSMobile, KONYASPORCELL, BURSASPORCELL, Izmircell, Kafkafcell, Taraftar, Samsuncell, Trabzoncell, Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir. 
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

DETAYLAR
Hemen Tarifeye Geçin
Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile GSMobile Rakipsiz 500 tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin, biz size ulaşalım! Online başvuru için tıklayın! https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/Sayfalar/taraftar-hediye-tarifesi-online-basvuru.aspx


Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
GSMobile Rakipsiz 500 tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, Tüm taraftar hatlarıyla grup içi sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet verilmektedir.  
Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, mobil faturasız tarifelerimizden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea İletişim AŞ ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
20.01.2017 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
20.01.2017 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
GSMobile, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
KDV ve ÖİV dahildir.
Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.http://www.avea.com.tr/web/Destek/FaturaliHatIslemleri/Faturayla-Ilgili-Sorulariniz/Faturama-Yansiyan-Vergi-Tutarlari-Detaylari-Nelerdir

Taahhüt Detayları
Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerimizde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve toplam 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. 
5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
12 fatura dönemi boyunca GSMobile faturalı tarifelerimizde kalma sözü verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet veya diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan veya SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve taahhüde bağlı kalınan süre boyunca yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 
Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer GSMobile faturalı tarifelerimize geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek,  taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, numaranın diğer operatörlere taşınması, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet veya diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapılması veya SIM Kart değişikliği gerektiren diğer faturalı tarifelere geçiş yapılması halinde müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama
Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS'ler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları
444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/Sayfalar/444-lu-aramalar.aspx
Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/Sayfalar/musteri-hizmetleri.aspx