22 Mart 2016 Salı 16:00

GSMobile'dan Bol ve Hızlı Paketler

GSMobile'dan Bol ve Hızlı Paketler

Şimdi faturasız GSMobile Şampiyon tarifeye gelerek 4.5G’ye hazır olmak isteyenlere, Bol ve Hızlı Paketler 19 TL’den başlayan fiyatlarla!

Şimdi siz de faturasız GSMobile Şampiyon tarifeye gelin, 4.5G’ye şimdiden hazır olun!

Bol ve Hızlı Paketlerinden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak gelmiş olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.

Hemen Paketi Alın

Faturasız Müşteriler BOLHIZLI2GB, BOLHIZLI3GB,BOLHIZLI5GB  yazıp 5555'e SMS gönderin.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

•             Bol ve Hızlı 2GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL'dir.

•             Bol ve Hızlı 3GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 25 TL, mevcut müşteriler için aylık 29 TL'dir.

•             Bol ve Hızlı 5GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler ve mevcut müşteriler için aylık 35 TL’dir.

•             Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

•             Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

•             Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL BOLHIZLI2GB, IPTAL BOLHIZLI3GB, IPTAL BOLHIZLI5GB  yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir.

•             Paket kapsamında kalan bilgisini KALAN BOLHIZLI2GB, KALAN BOLHIZLI3GB ve KALAN BOLHIZLI5GB  yazıp 5555'e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

•             İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.

•             Paketten yararlanan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.

•             Yeni müşteri olarak paketten yararlanacak numara eğer daha önce GSMobile numarası ise, numaranın tekrar GSMobile mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın GSMobile mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. Bu şartın sağlanmaması durumunda mevcut müşteri fiyatlarıyla yararlanabilir.

•             Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.

•             Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

•             GSMobile  paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

•             Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

•             Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

•             Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.

•             Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

•             Pakete kayıt, Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.

•             Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Her Yöne Arama ve SMS Kapsamı

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Ücretlendirme Periyodu

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. GSMobile fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Ücretlendirme Detayları

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Paket Bilgisi