7 Haziran 2016 Salı 09:38

GSMOBILE'LI TARAFTAR GİTTİGİDİYOR.COM'DA DA KAZANIYOR!

GSMOBILE'LI TARAFTAR GİTTİGİDİYOR.COM'DA DA KAZANIYOR!

TARAFTARA ÖZEL %20 İNDİRİM, GİTTİGİDİYOR.COM'UN SPOR ÜRÜNLERİNDE SİZİ BEKLİYOR.

• 2 - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında GSMobile abonelerine www.gittigidiyor.com sitesindeki "Türk Telekom Taraftar Hat Aboneleri’ne Özel" kampanyasındaki seçili ürünler arasında yapılan ve tek sepet toplamının maksimum 350 TL olduğu alışverişlerde %20 anında indirim uygulanacaktır.

• Kampanyaya katılabilmek için, kullanıcıların "GITTIGIDIYOR" yazıp 5060'a SMS göndererek kampanya şifresi alması gerekmektedir. Alınan şifre, www.gittigidiyor.com sitesindeki ilgili alana (http://www.gittigidiyor.com/BanaOzel/indirimlerim.php) girilmesi ile kampanyadan faydalanılabilir. Kampanya kodunun doğru olarak girilmesi durumunda indirim kodunun ödeme sayfasında seçilmesi gerekmektedir.

• Kampanya katılım SMS ücreti kullanıcılar tarafından karşılanacaktır. "GITTIGIDIYOR" yazıp 5060'a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 0,3325 TL’dir. Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

• Kampanyadan sadece aktif GSMobile aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

• %20 indirim tutarı, sadece "Türk Telekom Taraftar Hat Aboneleri’ne Özel" kampanyasına ait seçili ürünlerde geçerli olacaktır. • www.gittigidiyor.com sitesindeki "Türk Telekom Taraftar Hat Aboneleri’ne Özel" kampanyasından seçili ürünlerin olduğu ve tek sepet toplamının 350 TL'ye kadar olması halinde indirim tutarı uygulanacaktır.

• Kampanyadan faydalanabilmek için katılımcının www.gittigidiyor.com sitesine üye olması gerekmektedir. Kurumsal olarak tanımlanmış üyeler kampanyadan faydalanamaz.

• GSMobile aboneleri kampanya süresince 1 kez şifre alarak kampanyadan faydalanabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Alınan şifreyi bir defaya mahsus olmak üzere GittiGidiyor üyesi hesabında kullanabilir ve kampanyadan 1 kere faydalanabilir. GittiGidiyor üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde, GittiGidiyor’un siparişleri iptal etme ve indirimi geri alma hakkı saklıdır.

• Kampanya www.gittigidiyor.com sitesindeki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya, sadece www.gittigidiyor.com sitesindeki bankalarla yapılan kredi kartı puan kampanyaları ile birleştirilebilir.

• %20 İndirim tutarı www.gittigidiyor.com sitesinde satıcılarının belirlediği satış fiyatları üzerinden yapılacaktır. Kampanyada yer alan ürünler ile ilgili tüm sorumluluk sadece ürünlerin satıcısına ait olacaktır.

• Kampanya için geçerli olan indirim kodları 30 Haziran 2016 sonrasında geçerliliğini yitirir. Kampanya satıcıların stoklarıyla sınırlı olup, kampanya için belirlenen ürünlerin stoklarının tükenmesi durumunda kampanya durdurulacaktır. • 2-30 Haziran 2016 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com sitesindeki indirim kodu kullanılarak yapılan ödemelerde kullanıcılar daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunursa, indirim hakkını kaybedilecek ve indirim tekrar tanımlanamayacaktır. • Kampanya GittiGidiyor'un mobil uygulamalarında yapılan alışverişlerde geçerlidir.

• Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe hakkını saklı tutar.

• Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır. • Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

• Türk Telekom ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.