27 Aralık 2016 Salı 14:24

İŞTE TARAFTAR İŞTE TARİFE!

İŞTE TARAFTAR İŞTE TARİFE!

GSMobile Hediye Tarifesi

GSMobile Hediye Tarifesi’ne gelin, çok avantajlı fiyatlarla her yöne 1000 dakika; 1000 SMS ve 6GB internetin keyfini çıkarın. 
Üstelik taraftar hatları arasında sınırsızca konuşun!

Tarife Bilgisi
Numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak GSMobile Hediye Tarifesi’nden hemen yararlanabilirsiniz.
GSMobile Hediye tarifesi ile ayda 29 TL’ye her yöne 1000 dakika + 1000 SMS + 6GB cepten internet + Tüm taraftar hatlarıyla SINIRSIZ konuşma!
Online başvuru yapın, hattınız ayağınıza gelsin ! Online başvuru tıklayın! https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/Sayfalar/taraftar-hediye-tarifesi-online-basvuru.aspx?r=https%3A%2F%2Fwww.turktelekom.com.tr


* Tarifedeki 6GB internet faydasının 2GB'ı 6 ay boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kampanya 15 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir. 2GB ek faydadan yararlanmak için tarifeye numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip EKLE 2GB yazıp 5555’e gönderebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Detaylar için linke tıklayınız. https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/yeni-yil-firsat-kampanyasi.aspx

Ücretlendirme 
GSMobile Hediye Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret    29 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret    35 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet    6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi    1000 DK
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme Süresi    Tüm taraftar hatlarıyla sınırsız ***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS    1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne    70 Kr/Dk
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS    70 Kr/Dk
MMS    1,25 TL/MMS

*Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup tercihe göre 12 veya 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 veya 24 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 veya 24 fatura dönemi sona erdiğinde 35 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.
**Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 35 TL olarak uygulanacaktır.
***Grupiçi tanımına tüm GSMobile faturalı tarifeleri dahildir.

Hemen Tarifeye Geçin
Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile GSMobile Hediye tarifesine geçmek için Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin, biz size ulaşalım!
Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları 

 •  Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea İletişim AŞ ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 24.05.2016 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.


Taahhüt Detayları 

 • Tarifeye kaydolan müşteriler, SMS ya da müşteri Hizmetleri aracılığıyla tercihe göre 12 veya 24 fatura dönemi boyunca GSMobile Hediye Tarifesinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir.
 • SMS aracılığıyla 12 fatura dönemi faturalı tarifede kalma sözü vermek için SOZ1 yazıp 5555'e, 24 fatura dönemi faturalı tarifede kalma sözü vermek için SOZ2 yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve tercihe göre toplam 12 veya 24 fatura dönemi boyunca verilecektir. 12 veya 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan GSMobile Hediye Tarifesi’nde kalma sözü verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere (SIM kart değişikliği gerektiren ya da gerektirmeyen) geçiş yapan indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve tercihe göre toplam 12 veya 24 fatura dönemi boyunca verilecektir. Taahhüt süresinin sonunda, 12 veya 24 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir. 
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9493'ü arayarak,*124#'yi tuşlayarak ya da Online İşlemler'e giriş yaparak öğrenebilirsiniz. 

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları
444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız. https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/Sayfalar/444-lu-aramalar.aspx
Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız. https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/Sayfalar/musteri-hizmetleri.aspx