12 Nisan 2016 Salı 20:53

#TektakımTekhatGSMobile Yarışma Kazananları

#TektakımTekhatGSMobile Yarışma Kazananları

#TektakımTekhatGSMobile Twitter yarışmamızda en yaratıcı mesajı yazarak imzalı forma kazanan taraftarlarımızı kutlarız.

Kazananlar: Canberk Çekçi, Alican Göşeli ve Kübra Balıkçı

Yedek kazananlar: Mehmet Ali Akı, Evren Özcan, Hakan Deniz

Kazanan kullanıcılar ile https://twitter.com/GalatasaraySK adresli Galatasaray resmi Twitter hesabı ve http://www.galatasaray.org adresli Galatasaray SK resmi web sitesinde açıklanacaktır. Yarışmayı kazanan asil veya yedek tüm talihlilerin 20-04-2016 tarihine kadar gsmobile@galatasaray.com mail adresine bilgilerini (Ad-Soyad-Twitter Kullanıcı adı- Cep No – Formanın Gönderileceği Adres) eksiksiz olarak iletmesi gerekmektedir. Bilgilerini eksik ya da yanlış ileten kullanıcı hediyesini kazanamaz. Ayrıca formasını 13-04-2016 tarihinde oynanacak derbi maçı öncesinde almak isteyen müşterilerimizin tüm iletişim bilgilerini 13-04-2016 12:00’ye kadar gsmobile@galatasaray.com adresine iletmiş olması gerekmektedir.

Formalarını 13 Nisan tarihinde derbi maçının oynanacağı gün almak isteyen müşterilerimizin 13 Nisan 2016’da oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçına biletlerinin olması gerekmektedir.

3.    Asıl talihlilerin bilgilerini 20-04-2016 tarihine kadar iletmemesi halinde kazanılan ödül yedek listedeki kazanan kullanıcılara geçer.