9 Nisan 2016 Cumartesi 10:54

#TektakımTekhatGSMobile !

#TektakımTekhatGSMobile !

09-11 Nisan 2016 tarihleri arasında #TektakımTekhatGSMobile hashtag’i ile derbide Galatarayımıza desteğini tek bir tweet’e sığdır, GSMobile’dan imzalı 4 yıldızlı forma kazan!

#TektakımTekhatGSMobile Twitter Yarışması Katılım Koşulları

1.            https://twitter.com/GalatasaraySK adresli Galatasaray resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleşecek olan #TektakımTekhatGSMobile Twitter yarışması, 09-11 Nisan 2016 tarihleri arasında Galatasaray ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

2.            Yarışmada, 13 Nisan tarihinde oynanacak derbide #TektakımTekhatGSMobile Twitter hashtag’i altında Galatasaray’a desteğini en yaratıcı şekilde anlatan ve paylaşacakları mesajı tek bir tweet’e sığdıran kullanıcılar arasından seçilecek 3 kişi, imzalı 4 yıldızlı Galatasaray forması kazanacaktır.

3.            Hediye kazanan kullanıcılar, 12-04-2016 tarihinde belirlenerek Galatasaray Twitter sayfasından ve Galatasaray.org’da duyurulacaktır.

4.            Forma kazanan talihliler formalarını isterse derbi günü TT Arena’da alabilecek ya da kargo ile adreslerine gönderilecektir.

5.            Katılımcıların yarışmayı kazanabilmesi için, yaratıcı tweet’i kendi hesaplarında paylaşmaları gerekmektedir.

6.            Kazanan kullanıcılar ile https://twitter.com/GalatasaraySK adresli Galatasaray resmi Twitter hesabı ve http://www.galatasaray.org adresli Galatasaray SK resmi web sitesinde açıklanacaktır. Yarışmayı kazanan asil veya yedek tüm talihlilerin 2013-04-2016 tarihine kadar gsmobile@galatasaray.com mail adresine bilgilerini (Ad-Soyad-Twitter Kullanıcı adı- Cep No – Formanın Gönderileceği Adres) eksiksiz olarak iletmesi gerekmektedir. Bilgilerini eksik ya da yanlış ileten kullanıcı hediyesini kazanamaz. Ayrıca formasını 13-04-2016 tarihinde oynanacak derbi maçı öncesinde almak isteyen müşterilerimizin tüm iletişim bilgilerini 13-04-2016 12:00’ye kadar gsmobile@galatasaray.com adresine iletmiş olması gerekmektedir.

7.            Formalarını 13 Nisan tarihinde derbi maçının oynanacağı gün almak isteyen müşterilerimizin 13 Nisan 2016’da oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçına biletlerinin olması gerekmektedir.

8.            Paylaşımlar arasından yaratıcı olanların Galatasaray & Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. yetkililerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilerek seçilmesi gerekmektedir.

9.            Katılımcılar dilediği kadar yarışmaya katılabilirler. Bir katılımcı sadece 1 ödül kazanabilecektir.

10.          Yarışmaya katılmak için Galatasaray resmi Twitter hesabının takip edilmesi gerekmektedir.

11.          Yarışmaya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları, Türk Telekom bayileri, Galatasaray SK çalışanları, GS Store bayileri katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.

12.          18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

13.          Galatasaray ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

14.          Kazanan kullanıcılara hediyeleri, kazananların açıklandığı günü takip eden 30 gün içinde açık adreslerine kargo yolu ile ulaştırılacaktır. Kargo yolu ile ulaşımda sorun olması durumunda mağduriyetten Galatasaray ve Avea sorumlu değildir.

15.          Kazanılan ödüller iade edilemez, paraya dönüştürülemez.

16.          Yarışmada 3 asil ve 3 yedek kazanan belirlenecektir.

17.          Asıl talihlilerin bilgilerini 20-04-2016 tarihine kadar iletmemesi halinde kazanılan ödül yedek listedeki kazanan kullanıcılara geçer.

18.          Ödül kazanan kullanıcıların söz konusu haklarını Galatasaray’ın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Galatasaray A.Ş. ve AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu tutulamayacaktır.

19.          Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

20.          Bu yarışma Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.

21.          Yarışmada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar belirlenmesi durumunda bu kullanıcılar Ödül'e hak kazanamayacak olup, Galatasaray’ın söz konusu kullanıcılar için yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

22.          Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Galatasaray’ın defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.

23.          Avea ve Galatasaray A.Ş’nin  bu yarışmaya katılım esnasında, kullanıcıların cep telefonu, kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcıların uygulaması ve veya cep telefonu/bilgisayarına yapılabilecek izinsiz giriş ve/veya yavaş internet hızı, internetten kopma gibi bir problem sebebiyle meydana gelebilecek, silinme, kayıp ve zararlardan AVEA ve Galatasaray A.Ş hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletemez. Bu konuda Avea ve Galatasaray A.Ş’nin hiçbir yasal yükümlülüğü olmayacaktır. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu kullanıcı/lar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler.

24.          Galatasaray A.Ş., ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş kampanyaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, internet bağlantısının yavaş olması yada kesilmesi gibi nedenlerden mağduriyetten sorumlu değildir.

25.          Galatasaray’ın ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu yarışmaya katılan herkes işbu şartnamedeki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

26.          Yarışmaya katılanlar Galatasaray’ın ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin işbu kampanya şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Galatasaray ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından yapılacaktır.