28 Temmuz 2015 Salı 10:02

2'si 1 Arada Kampanyası

2'si 1 Arada Kampanyası

İnternete doyasıya telefon olmadan da bağlanmak isteyenler için Yalın ULTRANET LİMİTSİZ paketi; internet + ev telefonu isteyenlere ULTRANET LİMİTSİZ + TTNET Alo Konuştukça Öde paketi 24 ay GSNET'li olma sözüne 88 TL yerine ayda sadece 63,90 TL!

Kampanyaya başvurmak için www.ttnet.com.tr, 444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da GSNET Bayisine uğrayın, tercihinize göre internet ve telefon veya sadece internet (Yalın İnternet) sahibi olun. Size en yakın GSNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

 

SADECE İNTERNET 63.90 TL

İNTERNET: YALIN ULTRANET LİMİTSİZ paketi

Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti Dahil!

 

İNTERNET VE TELEFON 63.90

İnternet: ULTRANET LİMİTSİZ Paketi

Telefon: TTNET Alo Konuştukça öde paketi *

TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti Dahil!

Ücretlere %18 KDV; internet için %5; TTNET Alo için %15 ÖİV dahildir.

 

Kampanyaya dahil tüm yalın internet paket seçenekleri;

 Paket Adı

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Adil Kullanım Noktası

Kampanyalı Fiyat

Tarife

İndirim Bedeli (Aylık)

Yalın ULTRANET6

16 Mbps'ye kadar

6 GB

25 GB

39,90 TL x 24 Ay

54 TL /Ay

14,10 TL

Yalın ULTRANET LİMİTSİZ

16 Mbps'ye kadar

Limitsiz

50 GB

63,90 TL x 24 Ay

88 TL /Ay

24,10 TL

 

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanya kapsamındaki yalın internet kampanyalı paket fiyatlarına yalın internet aylık erişim ücreti dahildir. Yalın internet devre hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), bir defaya mahsus yansıtılır.

Kampanyaya dahil tüm internet ve TTNET Alo telefon hizmetleri paket seçenekleri;

Paket Adı

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Adil Kullanım Noktası

+

Telefon

Kampanyalı Fiyat

Tarife

İndirim Bedeli (Aylık)

ULTRANET6

16 Mbps'ye kadar

6 GB

25 GB

TTNET Alo Konuştukça Öde*

39,90 TL x 24 Ay

54 TL/Ay

14,10 TL

ULTRANET LİMİTSİZ

16 Mbps'ye kadar

Limitsiz

50 GB

63,90 TL x 24 Ay

88 TL /Ay

24,10 TL

Yukarıda belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

 

Kampanya kapsamında yararlanılabilecek TTNET Alo Paketleri;

TTNET Alo Paketleri

Aylık Ücretsiz Dakika

Ücretsiz Dakika Kullanım Yönleri

Kampanya Tarifesi

TTNET Alo Konuştukça Öde

-

-

13,90 TL x 24 ay

TTNET Alo 100

100

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

20,80 TL x 24 ay

TTNET Alo 250

250

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

29,80 TL x 24 ay

TTNET Alo 500

500

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

43,80 TL x 24 ay

TTNET Alo 1000

1000

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

56,80 TL x 24 ay

TTNET Alo 3000

3000

Şehiriçi, şehirlerarası, Uluslararası Kademe 
1 Sabit Telefon

47,80 TL x 24 ay

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir. TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti kampanya kapsamında 12 ay boyunca 13,90 TL'dir. Yukarıdaki tablodaki fiyatlara 13,90 TL dahildir. TTNET Alo paketleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Koşullar

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen GSNET İnternet ve TTNET Alo paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan 30 Haziran 2015 tarihine kadar başvuran bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyaya dahil GSNET İnternet ve TTNET Alo paketleri 24 ay boyunca indirimli olup 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi bittikten sonra yürürlükteki GSNET İnternet ve TTNET Alo tarifesi uygulanacaktır.
 • Daha önce GSNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar GSNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Yeni aboneliklerde 48 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 24 ay boyunca GSNET internet faturasına yansıtılır.
 • Tabloda belirtilen TTNET Alo paket fiyatlarına TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (24 ay taahhüt süresince 15 TL yerine 13,90 TL) dahildir. 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL'lik aylık TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Tabloda belirtilen yalın internet paket fiyatlarına aylık yalın internet erişim ücreti (taahhüt süresince 15 TL yerine 12 TL) dahildir. 24 aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL'lik aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere GSNET internet faturasına yansıtılır.
 • TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 14 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti; mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo'ya geçiş ücreti alınır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil İnternet + TTNET Alo/Yalın internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitli kablosuz modem kampanyasından yararlanabilecektir.
 • Abone, 24 (yirmi dört) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Tercih ettiğiniz paketin Adil Kullanım Noktası'nı öğrenmek için tıklayınız. Ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip eden aya girildiğinde, internet hizmetinizden mevcut erişim hızınızla tekrar yararlanabileceksiniz.
 • Kampanya kapsamında kampanyaya dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU GO MAXİ paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Maxi Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. TTNET, Tivibu Go Maxi paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. GSNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

·         Sözleşmeler için tıklayınız.

·         Taahhütname için tıklayınız.