16 Ocak 2016 Cumartesi 17:09

GSNET FİBERIN KRALI VE 4 YILDIZLI FORMA KAMPANYASI BİRARADA !

GSNET FİBERIN KRALI VE 4 YILDIZLI FORMA KAMPANYASI BİRARADA !

GSNET’TEN 4 Yıldızlı Takımın Taraftarına 4 Yıldızlı Forma ve 1905 Wifi dakikası ile Modem Hediye!

GSNET FİBERIN KRALI Kampanyası ile HİPER HIZLI FİBERNET 24 ay sabit fiyatla 46,90 TL! Üstelik Çağrı Merkezi ve Online başvurularda 4 Yıldızlı Forma da Hediye!

444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz veya GSNET yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Forma kampanyası stoklarla sınırlıdır, kampanyaya hemen başvurmak için tıklayın, sizi arayalım.

Kampanya kapsamındaki paketler TTNET Alo geçişine kapalıdır. Kampanya içerisinde Yalın paket bulunmamaktadır.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan uygun yeni müşterilerimiz 24 ay Taahhüt vererek yararlanabilir.​
 • GSNET Forma kampanyası stoklarla sınırlıdır. Formalar 4 yıldızlı ve L beden olacaktır.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 24, 35, 50 veya 100 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paket GB’ını* aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. GSNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve GB* bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamındaki paketler TTNET Alo geçişine kapalıdır. Kampanya içerisinde Yalın paket bulunmamaktadır.
 • Abone Taahhüt süresi içinde indirim süresi boyunca kampanyaya dahil olmayan hizmet/paketlere geçemeyecektir. Aksi takdirde kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilecektir.
 • 24 ay süresince yukarıda seçilmiş olan GSNET hizmetlerine ait tarife paketlerinin indirimli aylık ücreti alınacak ve indirimli kullanım süresinden sonra yürürlükteki tarifelerden ücretlendirilecektir .
 • Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda kampanya kapsamında rayiç bedeli 250 TL olan  bir adet kablosuz VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Seçilen paketteki hizmetler için belirlenmiş kampanya fiyatına göre faturalandırmaya ilk fatura dönemiyle başlanacaktır. Abone olunan tarihten, ilk fatura tarihine kadar geçen süredeki ücret, seçilen hizmetlere ait paketler için belirtilen indirimli tarifeden hesaplanarak fatura edilecektir. Abone 24 (yirmi dört) aylık Taahhüt dönemi zarfında, indirim süresi boyunca her bir hizmet için kampanyaya dahil olmayan hizmet/paketlere geçemeyecektir, aksi takdirde, kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilecektir.
 • Abone, teknik olarak mümkün olması halinde kampanya kapsamındaki Taahhüt süresi boyunca kampanyaya dahil olan her bir hizmet için aylık yürürlükteki ücreti daha yüksek pakete/paketlere geçiş yapma hakkına sahiptir. Ancak, elde ettiğiniz indirim bedeli geçiş tarihinizden itibaren yeni paketinize göre güncellenecek ve taahhüdünüzü ihlal etmeniz halinde tarafınızdan tahsil edilecek indirim bedeli bu kapsamda hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilecektir. İşbu Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Abone'nin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Söz konusu indirimler aylık kullanım ücretlerini kapsamakta olup, kota aşım ücretinde ve Abone tarafından seçilen tarifede yer alan diğer ücretlerde herhangi bir indirim söz konusu değildir.
 • Abone'nin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren Taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar Abone'ye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak Abone'den Taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar Abone'den tahsil edilecektir.
 • Ek olarak, varsa bağlantı ve cihaz ücretinin, servis / ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, işbu kampanya veya abonelikten vazgeçme taleplerini yazılı olarak GSNET'e iletmekle yükümlüdür. Aksi halde talepler geçerli olmayacaktır.
 • Abone kampanya uygulaması çerçevesinde GSNET'ten edindiği internet (Fibernet, Hipernet) hizmetini Türkiye sınırları içerisinde ücreti karşılığında teknik imkanlar ve altyapının uygunluğu çerçevesinde söz konusu hizmetlerin verilebildiği bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir.
 • Gerekli olabilecek nakil vb. geçiş işlemlerinde giriş paketinin ücret olarak altında olmamak kaydıyla kullanılabilecek paketler aşağıda yer almaktadır. Bu paketler söz konusu lokasyondaki altyapının uygunluğu çerçevesinde sunulacaktır. Nakil yapılan lokasyona, nakil sonrası fiber altyapının tesis edilmesi halinde, fibere dönüşüm ya da Abone'nin isteğine bağlı fiber paket değişikliği ancak kampanya dahilindeki fiber paketler kapsamında mümkün olacaktır.

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.* Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

·         Her bir Abone bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir.

·         Burada yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi hükümleri geçerlidir.

·         Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda GSNET Müşteri Hizmetlerini 444 0 905 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.

·         Kampanya dahilinde verilen modemde Abone'nin kullanımından kaynaklanan arızalardan, GSNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.

·         1 ay Hediye Tivibu Go Giriş Paket Kampanyasından sadece yeni aboneler faydalanabilir. Tivibu Go Giriş Paket üyeliğiniz GSNET aboneliğinizi BAŞLATMANIZ ile birlikte otomatik olarak başlar. Bu kampanyadan Tivibu Go Giriş üyesi olmayan tüm GSNET aboneleri yararlanabilir. Tivibu Go Giriş Paketi bu kampanya dahilinde GSNET aboneliğinizin başlamasından itibaren ilk 1 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Tivibu Go Giriş Paket aboneliğinizi sona erdirmemeniz halinde yürürlükteki Tivibu Go Giriş Paket tarifesi olan 4,90.-TL üzerinden aylık ücretlendirme başlar. GSNET’in yürürlükteki tarifede ve kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. GSNET, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Kırmızı Halı servisi hediye kullanım dahilinde olmayıp, ayrıca ücretlendirilecektir. Kampanyanızın taahhüt süresince GSNET internet aboneliğinizin herhangi bir şekilde sona ermesi halinde Tivibu Go Giriş üyeliğinizde sona erecektir. Tivibu Go Giriş Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir.