16 Ocak 2016 Cumartesi 17:17

GSNET TEK FİYAT KAMPANYASI VE 4 YILDIZLI FORMA KAMPANYASI BİRARADA!

GSNET TEK FİYAT KAMPANYASI VE 4 YILDIZLI FORMA KAMPANYASI BİRARADA!

Şimdi GSNET Tek Fiyat Kampanyası ile fiyatı sabit keyfi limitsiz internet! ULTRANET LİMİTSİZ paketi, 24 ay kalma sözünüze sabit fiyat avantajıyla 73 TL yerine ayda sadece 51,90 TL!

Üstelik Tek Fiyat kampanyasından faydalanan yeni müşterilerimize GSNET’TEN 4 Yıldızlı Forma ve 1905 Wifi dakikası Hediye!

444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz veya GSNET yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Forma kampanyası stoklarla sınırlıdır, kampanyaya hemen başvurmak için tıklayın, sizi arayalım.

 

Forma Kampanyası’ndan Yararlanabilecek Paketler:

PAKET

Hız

Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?*

Kampanyalı Fiyat

Tarife Fiyatı

ULTRANET LİMİTSİZ

 16 Mbps'ye kadar

Limitsiz

51,90 x 24 Ay

73

*Yukarıda tabloda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

* Kaç GB’tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Kampanya Koşulları:

Ø Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen GSNET İnternet tarife paketleri için geçerlidir.

Ø Kampanyadan bireys​el ve kurumsal yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

Ø GSNET Forma kampanyası stoklarla sınırlıdır. Formalar 4 yıldızlı ve L beden olacaktır.

Ø Daha önce GSNET veya TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar GSNET veya TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.

Ø Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları dâhil değildir. Bu nedenle kampanya kapsamında Yalın İnternet Hizmeti verilmemektedir.

Ø Yeni aboneliklerde 96 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca GSNET internet faturasına yansıtılır.

Ø Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitle kablosuz modem alabilecektir. Taksitli Modem Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ø Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere GSNET faturasına yansıtılır.

Ø Kota aşımı tarifeye göre ücretlendirilir. Kota aşım ücreti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ø Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

Ø Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) oaket GB'ı* aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. GSNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar ararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve GB* bilgilerini Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.

Ø Kampanya kapsamında kampanyaya dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU G​O GİRİŞ paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Giriş Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. GSNET, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ø Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

Ø Sözleşmeler için tıklayın.

Ø Taahhütname için tıklayınız.

·       Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​​