16 Ocak 2016 Cumartesi 17:19

GSNET ÜNİVERSİTELİ KAMPANYASI VE 4 YILDIZLI FORMA KAMPANYASI BİRARADA!

GSNET ÜNİVERSİTELİ KAMPANYASI VE 4 YILDIZLI FORMA KAMPANYASI BİRARADA!

Şimdi GSNET Üniversiteli Kampanyası ile limitsiz internet! Limitsiz İnternet, Yalın Hiper Hızlı İnternet 12 ay boyunca ayda 52.90 TL’den başlayan fiyatlarla!

Üstelik Üniversiteli Kampanyası’ndan faydalanan yeni müşterilerimize GSNET’TEN 4 Yıldızlı Forma ve Limitsiz Wifi dakikası Hediye!

444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya GSNET yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Forma kampanyası stoklarla sınırlıdır, kampanyaya hemen başvurmak için tıklayın, sizi arayalım.

Kampanya Koşulları:

Ø Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Ø Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra en az 3 (üç) aydır internet aboneliği olmayan üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan yalın internet paketlerine 12 ay internet paketlerine ise 24 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Ø GSNET Forma kampanyası stoklarla sınırlıdır. Formalar 4 yıldızlı ve L beden olacaktır.

Ø Üniversite öğrencilerinin tespiti için Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığında bulunan veri tabanı kullanılacaktır. Veri tabanının güncelliği üniversiteye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ø İndirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dahilinde seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Ø Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16, 24, 35, 50 veya 100 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Kotalı paketler için kota aşımı halinde belirlenmiş MB birim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paket GB’ını* aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. GSNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve paket GB* bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.

Ø Kampanya kapsamında 12 ay taahhütlü yalın internet paketlerinden yararlanan müşteriler için aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda yürürlükteki aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.

Ø 96 TL bağlantı ücreti ayda 8 TL taksitle 12 (ok iki) ay boyunca veya 4 TL taksitle 24 (yirmi dört) ay boyunca abonenin faturasına yansıtılacaktır.

Ø Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere GSNET faturasına yansıtılır.

Ø Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ayrıca ücretlendirilecektir.

Ø Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanya'ndeki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.

Ø Müşteri, 12 veya 24 aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.

Ø Kampanyanın modem dahil versiyonu kapsamında verilen kablosuz ADSL modem rayiç bedeli KDV dahil 125 TL, kablosuz VDSL modemin rayiç bedeli ise KDV Dahil 250 TL’dir. GSNET FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem GSNET müşterilerinin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. GSNET veya Abone tarafından, herhangi bir sebeple 12 veya 24 aylık süre tamamen dolmadan önce; Abone'nin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde kablosuz modem rayiç bedeli ilk faturanıza yansıtılacaktır.

Ø Kampanya kapsamında Üniversiteli Kampanyası'na dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU GO Giriş paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Giriş Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. GSNET, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ø Ücretli GSNET Katma Değerli Servisleri'ne abone olunması durumunda, kullanım bedeli faturaya ayrıca yansıtılır.

Ø Kampanya süresi boyunca teknik olarak GSNET FİBERNET/ HİPERNET/GSNET YALIN İNTERNET erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır.

Ø Taahhüde aykırılık halinde kampanya kapsamında sunulan avantajlar için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli GSNET faturasına yansıtılır.

Ø Kampanya internet altyapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. GSNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

·       Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.