28 Temmuz 2015 Salı 10:06

Tek Fiyat Kampanyası

Tek Fiyat Kampanyası

GSNET’ten fiyatı sabit keyfi limitsiz internet! ULTRANET LİMİTSİZ paketi, 24 ay kalma sözünüze sabit fiyat avantajıyla 73 TL yerine ayda sadece 51,90 TL!

Üstelik online başvuran müşterilerimize ekstra indirimle 24 ay 46 TL! Hemen başvurun, sizi arayalım.

Online başvuru yapmak için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için www.ttnet.com.tr, 444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da TTNET Bayisine uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

Paket ve Ücretlendirme

 

Kampanyaya Dahil Olan İnternet Paketleri

Bağlantı Hızı

Aylık Kullanım Kotası

Kampanyalı Fiyat

İndirim Bedeli(Aylık)

Tarife

ULTRANET6

16 Mbps'ye kadar

6 GB

TL28,90 x 24 Ay

10,10 TL

39 TL

ULTRANET LİMİTSİZ

16 Mbps'ye kadar

Limitsiz

TL51,90 x 24 Ay

21,10 TL

73 TL

*Yukarıda tabloda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen GSNET İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan bireys​el ve kurumsal yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce GSNET veya TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar GSNET veya TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları dâhil değildir. Bu nedenle kampanya kapsamında Yalın İnternet Hizmeti verilmemektedir.
 • Yeni aboneliklerde 48 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 24 ay boyunca GSNET internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitle kablosuz modem alabilecektir. Taksitli Modem Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere GSNET faturasına yansıtılır.
 • Kota aşımı tarifeye göre ücretlendirilir. Kota aşım ücreti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Müşteri, ULTRANET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Tercih ettiğiniz paketin Adil Kullanım Noktası'nı öğrenmek için tıklayınız. Ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip eden aya girildiğinde, internet hizmetinizden mevcut erişim hızınızla tekrar yararlanabileceksiniz.
 • Kampanya kapsamında kampanyaya dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU G​O GİRİŞ paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Giriş Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. GSNET, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 444 0 905 GSNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.