6 Mayıs 2011 Cuma 14:55

GSSigorta HDI Bursa'da Hizmete Girdi

GSSigorta HDI Bursa'da Hizmete Girdi

Galatasaray ile Alman sigorta devi HDI iş birliğiyle kurulan GSSİGORTA HDI, üçüncü konsept acentesini Bursa'da hizmete açtı.

İki dev kuruluşun güç birliği ile oluşan GSSİGORTA HDI markası, Bursa'daki tüketicileriyle buluştu. Proje çerçevesinde GSSİGORTA HDI markalı üçüncü acentelik Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hizmete açıldı.

Mudanya Yolu Asya İş Merkezi'nde faaliyetlerine başlayan GSSigorta HDI’nın Bursa acentesi, ValiŞahabettin Harputli , Galatasaray Spor Kulübü adına Yönetim Kurulu Üyesi Selim Sayılgan, HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, Genel Koordinatör Ahmet Yaşar, GSSİGORTA HDI Genel Koordinatörü Meltem İmirzalıoğlu'nun da iştirak ettiği törenle açıldı.
 
HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, Ankara ve İzmir'in ardından üçüncü konsept acentenin hizmete başlamasının mutluluğunu belirterek, "GSSİGORTA HDI markası yıl sonuna kadar 40 acente ile Türkiye'de sigortacılık hizmeti sunacak. Acentelerimizin başarılı olmasını diliyoruz. Çok modern pırıl pırıl bir ofiste sigortacılık hizmetini sunacağız" dedi.

Ayrıca Talaşman, yapılan bu büyük yatırımla taraftarların kulüp bütçesine yararlı olacağı kadar ülke ekonomisine de katkısı çok büyük pay olduğunu da sözlerine ekledi. Vali Harput ise, HDI Sigorta ve Galatasaray gibi iki güzide markanın iş birliğinin önemli bir hizmet olduğunu söyledi.