19 Nisan 2011 Salı 11:32

GSSigorta HDI İkinci Acentesi İzmir'de Açıldı

GSSigorta HDI İkinci Acentesi İzmir'de Açıldı

Türkiye’nin en ünlü spor kulüplerinden Galatasaray ile Alman sigorta devi HDI’nin işbirliği sektörde bir ilk olarak adını duyurmuştu. Proje kapsamında GSSİGORTA HDI markalı ikinci konsept acente İzmir Alsancak’ta hizmete girdi.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin en ünlü spor kulüplerinden Galatasaray ile Alman sigorta devi HDI, sigorta sektöründe bir ilke imza atarak yeni bir marka yarattı. İki dev kuruluşun güç birliği ile oluşan GSSİGORTA HDI markası, yenilikçi, yaratıcı ve kendi potansiyelini doğuran büyük bir proje olarak tüketicilerle buluştu. Bu proje kapsamında GSSİGORTA HDI markalı ikinci konsept acentelik İzmir Alsancak’da faaliyetine başladı. Acentenin resmi açılışı  18 Nisan 2011 tarihinde HDI Sigorta yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

HDI Sigorta adına Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Enis Talaşman, Genel Koordinatör Ahmet Yaşar, Acenteler ve Pazarlama Grup Müdürü Emrah Çalık, Ege Bölge Müdürü Uğur Atilla, GSSİGORTA HDI Direktörü Meltem İmirzalıoğlu ve Ege Bölge Müdürlüğü çalışanlarının katıldığı açılışı törenine Galatasaray Spor Kulübü adına Galatasaray Voleybol Takımı Kaptanı Ali Peçen katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, faaliyete giren acenteye başarılar dileyerek, HDI Sigorta olarak her zaman yanlarında olduğunu kaydetti.

Enis Talaşman: ‘Deneyimlerimiz ve Galatasaray’ın marka değeriyle çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz’

Açılış töreninde bir konuşma yapan HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, GSSİGORTA HDI'nin ikinci konsept acentesinin hizmete girdiğini belirterek, "Bursa ve İstanbul acentelerimiz de yakın bir zamanda açılacak. GSSİGORTA HDI markası yıl sonuna kadar 40 acente ile Türkiye'de sigortacılık hizmeti sunacak. Acentelerimizin başarılı olmasını diliyoruz. Çok modern pırıl pırıl bir ofiste sigortacılık hizmetini sunacağız" dedi. Sözlerine devam eden Enis Talaşman uzun süreli bir işbirliğine başladıklarını kaydederek şunları söyledi: “Bildiğiniz üzere Galatasaray Spor Kulübü ve Bursaspor Kulübü ile uzun bir yola girdik. İzmir takımlarından da işbirliği için adaylar bulunmakta. İzmir’de girişimci acentelerimizden Can Grup ile gerçekleştirdiğimiz çalışma ile çok şık bir ofis açıyoruz. Can

Grup Sigorta yetkilisi Sinan Bey’i kutluyoruz. Ümit ediyorum kendilerinin deneyimleri ve Galatasaray’ın marka değeriyle çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz.”

HDI Sigorta hakkında

HDI Sigorta Türkiye’de 2006 yılından beri faaliyet gösteren, yüzde 100 Alman sermayeli, tecrübeli ve dinamik bir sigorta şirketidir. Almanya’nın üçüncü büyük sigorta grubu konumunda bulunan ‘Talanx’ AG bünyesindeki “Talanx International”ın Türkiye’deki merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 150 ülkede bulunan Talanx AG’nin 100 yılı aşan sigorta birikimine, gücüne, deneyimine ve uzmanlığına sahiptir.

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren HDI Sigorta; 200’e yakın çalışanı, 10 Bölge Müdürlüğü, 1 Bölge Temsilciliği, 1000’e yakın acentesi, 4109 PTT işyeri ve 550’ye varan  banka şubesi acentelikleriyle sigorta sektörünün yükselen değeridir. Yangın Sigortaları, Oto Kaza Sigortaları, Oto Dışı Kaza Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Mühendislik Sigortaları ve Tarım Sigortaları gibi elementer branşların tamamında geniş bir yelpazede çalışmaktadır. 1650’ye ulaşan Anlaşmalı Tamir Servisi ve 250’ye varan eksperiyle kaliteli sigorta hizmetlerini çağın gerektirdiği hızla sunmaktadır.