12 Şubat 2018 Pazartesi 14:17

GSMobile VIP Tarife

GSMobile VIP Tarife

Galatasaray taraftarına özel en avantajlı tarifeler GSMobile’da!

GSMobile VIP Tarife ile her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS, 12 GB cepten internet ve taraftar hatları ile sınırsız konuşmanın keyfini çıkarın! Üstelik VIP Tarife’ye gelen müşterilerimiz Türk Telekom Prime ayrıcalıklarından yararlanabiliyor.

Tarife Bilgisi

Numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak GSMobile VIP Tarife’den hemen yararlanabilirsiniz!

GSMobile VIP Tarife ile her yöne 1500 dakika, 1500 SMS ve 12 GB cepten internet!

Ücretlendirme

GSMobile VIP Tarifesi

Yeni ve Faturasızdan Faturalıya Geçecek GSMobile Müşterilerine

Mevcut Faturalı Tarifelerden Geçecek GSMobile Müşterilerine

 
 

Taahhütlü Aylık Ücret

59 TL

69 TL

 

Taahhütsüz Aylık Ücret

69 TL

79 TL

 

Aylık Ücretsiz Cepten İnternet

12 GB

 

Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi

1.500 DK

 

Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS

1.500 SMS

 

Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme Süresi

Tüm taraftar hatlarıyla sınırsız*

 

Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları**

ilk ay 30 GB AKN +
Yurtdışında 60 dk aranma +
Tivibu Go Süper Paket +
Muud Premium Üyelik +
Türk Telekom Bulut 150GB +
Türk Telekom WiFi 10GB Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay ücretsiz

 

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne

90 Kr/Dk

 

Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS

90 Kr/Dk

 

MMS

1,25 TL/MMS

 

INTERNET

500 MB / 7 TL

 

 

* Grupiçi tanımına GSMobile, Fenercell, KONYASPORCELL, BURSASPORCELL, Izmircell, Kafkafcell, Taraftar, Samsuncell, , Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir.

** Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB paketi Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsizdir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

 

DETAYLAR

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile GSMobile VIP Tarife’ye geçmek için Türk Telekom Mağazalarına gelin veya online başvuru alanından gerekli bilgileri doldurarak talebinizi iletin, biz size ulaşalım! Online başvuru için tıklayın!

 

Tarife değişikliği yaparak GSMobile VIP Tarifeye geçmek isterseniz, Türk Telekom mağazalarına gelerek veya GS VIP yazıp 5555'e SMS göndererek geçiş yapabilirsiniz.

 

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • GSMobile VIP Tarife kapsamında yurt içi her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS, 12GB cepten internet ve tüm taraftar hartlarıyla sınırsız konuşma verilmektedir.  
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, mobil faturasız ve faturalı tarifelerimizden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Her fatura döneminde ilgili tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 500 MB için 7 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 28 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak (hızı 256 Kbps’ye düşürülecek) ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Otomatik olarak yenilenen ek 500 MB internet paketlerinin kademe sorgusu için VIP KADEME yazıp 5555’e SMS göndererek kaçıncı pakette olduğunuzu gösteren bilgilendirmeyi alabilirsiniz.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife koşulları kapsamında, İlk 90 Günde Yeni Müşteri Fiyatı özelliği bulunmaktadır. Bu çerçevede, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler, tarifeye geldikleri tarihten itibaren 90 gün içerisinde, GSMobile VIP Tarifesi ’ne geçiş yapmaları durumunda, GSMobile VIP Tarifesi ’nin numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için geçerli olan ücretinden faydalanabileceklerdir.
 • 01.02.2018 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • 01.02.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • GSMobile VIP Tarife’den yararlanan müşterilerimiz Tarifen Yurt Dışında Hizmeti’nden faydalanabilecektir.
 • GSMobile VIP Tarife’den yararlana müşterilerimize Galatasaray Futbol Takımı’nın Süper Lig’de Türk Telekom Stadyumu’nda oyanayacakları iç saha maçlarına bilet hediye edilecektir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

 

Taahhüt Detayları

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca simkart değişikliği gerektirmeyen faturalı mobil tarifelerimizde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve toplam 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • 12 fatura dönemi boyunca mobil faturalı tarifelerimizde kalma sözü verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar veya diğer işbirliği faturasız tarifelerimize geçiş yapan veya SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve taahhüde bağlı kalınan süre boyunca yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer faturalı tarifelerimize geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek,  taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, numaranın diğer operatörlere taşınması, Türk Telekom mobil, Taraftar veya diğer işbirliği faturasız tarifelerimize geçiş yapılması veya SIM Kart değişikliği gerektiren diğer faturalı tarifelere geçiş yapılması halinde müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamı kıyaslanarak müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

 

 

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS'ler için 2 saat, internet için 6 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

 

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

 

GSMobile VIP Tarife Müşterilerine Maç Bilet Hediyesi

 • Hediye bilet faydasından yararlanmak isteyen müşterilerin GS FUTBOL yazıp, 5062’ye ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Talepler Pazartesi günleri haftalık olarak toplanıp, en yakın tarihteki uygun maç için değerlendirilecektir.
 • Hediye bilet faydasından başarılı katılım SMS'i alabilen müşteriler faydalanabilecektir.  İlk hafta başarılı SMS gönderimi yapan grup içerisinde olamayan müşterilerimiz bir sonraki hafta Pazartesi günü itibariyle tekrar deneyebilirler.
 • Başarılı katılım SMS’i alan müşterilere hiçbir çekiliş olmadan, maç bileti hediye edilecektir. 
 • Müşterilerin kampanya boyunca 1 katılım hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır.
 • Müşterilerin hediye bilet faydasından yararlanmak için maç seçme hakkı yoktur.
 • Biletleme işlemleriyle ilgili detaylar için, müşterilerimiz Türk Telekom Müşteri Hizmetleri tarafından aranacaklardır.
 • Katılımcı, kendisine sunulan bilet teklifinin onayını görüşme esnasında bildirmelidir.
 • Görüşme sırasında bilet teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar bilet teklif haklarını kaybeder ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve biletleme işlemi yapılmaz.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş'de saklıdır.
 • Hediye bilet faydası derbi maçlarında kullanılamaz.
 • Bu kampanya Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır.
 • Futbol maç bileti hediyesinden yararlanmak için aktif bir Pasolig Kart üyeliği zorunludur.
 • Pasolig Kart Üyelik İşlemleri müşteri tarafından gerçekleştirilmelidir.
 • Hediye bilet faydasından yararlanma kişi başına 1 adetle sınırlıdır. Farklı başvurulardaki diğer katılımcılar ile beraber aynı maçta yer alınması garanti edilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Hediye bilet kazanan müşteriler, herhangi bir nedenle bilet haklarını bir sonraki maça devredemezler.
 • Hediye biletler bu fayda için ayrılan ilgili ilgili koltuk ve tribünün uygunluğuna göre verilecektir. Müşterilerin seçim yapma ya da yer değişikliği talep etme hakkı bulunmamaktadır.
 • Maçların iptali, gecikmesi, ilgili federasyon tarafında verilebilecek seyircisiz oynama cezası durumlarından Avea İletişim Hizmetleri A.Ş ve Yetkili Satış Kanalları sorumlu tutulamaz. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş ya da Yetkili Satış Kanallarının yetkisi ve iradesi dışındaki mücbir sebep halleri bakımından veya müşterilerin bilet hediyesinden faydalanmamasi hallerinde Müşteriye herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat ödenmeyecektir.
 • Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 • Kampanya 31.05.2018 tarihine kadar geçerlidir.