12 Ekim 2018 Cuma 19:00

Nejat Uygur sonsuzluğa uğurlandı

Nejat Uygur sonsuzluğa uğurlandı

Eski Yönetim Kurulu Üyemiz Selçuk Uygur'un oğlu, 2008-2010 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyemiz olarak görev yapan Nejat Uygur için cenaze töreni düzenlendi.

Zincirlikuyu Camii’ndeki cenaze törenine Galatasaray Spor Kulübü ve Başkanımız Mustafa Cengiz çelenk gönderirken, Nejat Uygur'un babası Selçuk Uygur ve diğer aile üyeleri taziyeleri kabul etti.

Yönetim kurulu üyelerimiz Mahmut Recevik, Erol Özmandıracı ve Metin Karakaya'nın yanı sıra Galatasaray Spor Kulübü eski başkanlarından Dursun Özbek, eski yönetim kurulu üyelerimizden Sedat Doğan , Haldun Üstünel, Taner Aşkın, Nejat Uygur'un yakınları, dostları ve sarı kırmızı camiadan birçok isim de cenaze töreninde hazır bulundu.

Zincirlikuyu Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası merhum Nejat Uygur'un naaşı Sarıyer Bahçeköy Mezarlığı'na defnedildi.

Cenaze sonrasında Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mahmut Recevik ve Erol Özmandıracı bazı açıklamalarda bulundu.

Mahmut Recevik: "Çok üzgünüm, Nejat benim çok uzun süredir tanıdığım birisiydi. Benim gençliğim Selçuk Ağabey ve ailesiyle beraber geçti. Nejat çok sevdiğim bir insandı. Kardeşleri Fırat, Berat ve Sonat'a, annesi Çiğdem Hanım'a ve Selçuk Ağabey'e baş sağlığı diliyorum. Çok değerli bir insanı kaybettik, Allah rahmet eylesin."

Erol Özmandıracı: "Benim için çok ağır bir duygu. Üniversite eğitimimizi Nejat ile beraber almıştık. Beraber yıllarımız geçti. Camiamız için çok üzücü bir kayıp. Tüm ailesinin başı sağolsun, Allah rahmet eylesin."