28 Ocak 2017 Cumartesi 16:58

Sekin Ailesi Türk Telekom Arena’da

Sekin Ailesi Türk Telekom Arena’da

İzmir'deki hain terör saldırısında göğsünü siper ederek kahramanca şehit düşen polisimiz Fethi Sekin'in ailesi, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in davetiyle Akhisar maçı için Türk Telekom Arena'da misafirimiz oldu...

Fethi Sekin'in eşi Rabia Sekin, çocukları Burak Tolunay Sekin, Dila Sekin, Nisa Sekin ve kardeşi Vedat Sekin başkanımız Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Üyesi Alper Narman ve Galatasaray Spor Kulübü Ticaret-Mağazacılık Direktörü Ali Öğüdücü ve Medya ve İletişim Direktörü İskender Baydar ile sohbet etti.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, buluşma sırasında GSTV'den Merve Ergü'nün sorularını yanıtlarken şunları söyledi: "Çok kıymetli şehidimiz Fethi Sekin'in ailesini bugün burada kabul ediyoruz. Vatanımızın unutulmaz şehitlerinden biri, çok büyük bir kahramanlık örneği gösterdi. Vatanına canını veren değerli şehitlerimize biz de elimizden geldiği kadar ne yapacağımızı, nasıl destek vereceğimizi ilk günden itibaren söylüyoruz. Fethi Sekin'in oğlu Burak Tolunay Sekin hasta bir Galatasaraylı. Galatasaray altyapısına alacağız. İstanbul'a yerleşmeleri halinde ev ihtiyacı konusunda destek vereceğimizi söyledik. Kararı ise onlara bıraktık..."

Kahraman polisimiz Fethi Sekin'in kardeşi Vedat Sekin ise "Stadı gördük, çok hoşumuza gitti. Havaalanına indiğimizden bu yana Galatasaray'da başkanından tüm çalışanlarına çok iyi bir şekilde bizimle ilgilendiler. Başkana ve tüm ekibe teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

Fotoğraflar: Fatma Erdoğan