18 Ağustos 2017 Cuma 14:23

Medical Park sağlık raporu | Summers, Emir, Hendrix, Ege

Medical Park sağlık raporu | Summers, Emir, Hendrix, Ege

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız’ın oyuncularından DaJuan Summers, Richard Hendrix, Ege Arar ve Emir Preldzic yeni sezon öncesi sponsor hastanemiz Medical Park Bahçelievler hastanesinde bir dizi sağlık testinden geçti.

Genç oyuncumuz Ege, sağlık kontrolü sonrası GSTV’den İbrahim Demir’e yaptığı açıklamada, “Yeni bir organizasyon var; yeni bir macera… Bu sezon EuroCup’tayız. Çok iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

Başantrenör Erman Kunter hakkında oldukça deneyimli bir koç olduğunu ifade eden Ege, “Erman Kunter çok iyi bir koç. Hem burada hem Fransa’da kendini ispatlamış bir isim” diye konuştu. Sözlerini ise “Geçen sezonlarda olduğu gibi bu sezon da elimden gelenin en iyisini yapacağım. Taraftarlarımızdan ricamız; bu sezon Sinan Erdem Spor Salonu’nu her maç doldurmaları” diye bitirdi.

Geçtiğimiz sezon takıma katılan Emir Preldzic ise “Erman Kunter’i kişisel olarak tanımıyorum ama hem Beşiktaş’ta hem Fransa’da yaptıklarından dolayı ne kadar iyi bir koç olduğunu biliyorum. EuroCup’ta ve Türkiye Ligi’nde amacımız şampiyon olmak. Pazartesi günü çalışmalara başlıyoruz. Kağıt üzerinde iyi bir kadromuz var. Yeni bir takımız; takım kimyasının oluşması açısından biraz zamana ihtiyacımız var. Yeni transferlerin ne kadar kaliteli oyuncu olduklarını biliyorum. Sinan Erdem’de bu sezon taraftarlarımızla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.