27 Eylül 2020 Pazar 21:37

Bir şanslı taraftarımız derbide Türk Telekom Stadyumu’ndaydı

Bir şanslı taraftarımız derbide Türk Telekom Stadyumu’ndaydı

Galatasaray mobil uygulamasının tribünde yer alacak afişi için en yaratıcı sloganı yazan bir şanslı taraftarımız Fenerbahçe maçını statta izleme şansını yakaladı.

Finale kalan 5 slogan arasında yapılan ankette %32 ile en çok oyu alan slogan “Sesim yankılanmasa da statta, ruhum her zaman göğsündeki o şanlı armada” oldu. Sloganın sahibi Enes Bayrak’ın maça gelememesinden ötürü yarışmada oyların %25’ini alarak ikinci olan “Şampiyonluk yakın maskeleri takın” sloganının sahibi Tuğsan Tezcan seyircisiz derbiyi izleme imkanına sahip oldu.

Tuğsan Tezcan, maç öncesi Başkanımız Mustafa Cengiz ile bir araya geldi.

Başkanımız Mustafa Cengiz ve şanslı taraftarımız Tuğsan Tezcan, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Sloganı beğendiğini dile getiren Başkanımız Mustafa Cengiz, “Mobil uygulamamızda mücadele veren arkadaşlarımıza, yapımda emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Yönetim Kurulu’ndan arkadaşlarımız hem de profesyonel kardeşlerimiz. Fakat uygulama henüz bizim istediğimiz düzeyde değil. Bildiğiniz üzere resmi lansmanı da henüz yapmadık. Şu an deneme sürecinde. Asıl lansmanı yaptığımızda biz taraftarımızdan çok büyük katılım bekliyoruz. Bu katılım sürecinde bu tip organizasyonlarda katkıda bulunan kardeşimiz gibi insanlara da teşekkür ederim. Bulduğu slogan da güzel bir slogan. Pandemi ile uluslararası mücadelede, ulusumuzun mücadelesine Galatasaray bir nebze katkıda bulunabiliyorsa ne mutlu bize. Sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Tuğsan Tezcan ise, “Şampiyonluk Galatasaray’ın her zaman hedefinde. Buradan yola çıkarak pandemi ile birleştirip aklıma böyle bir slogan geldi. Kazandığım için çok mutluyum. Her sene kombine alan bir taraftarım. Onlarca Fenerbahçe derbisi izledim ama bu sefer çok farklı olacak. Bir ömür boyu unutmam bugünü.” şeklinde konuştu.