3 Mayıs 2012 Perşembe 16:21

Kombine Yenileme Dönemi 27 Mayıs'ta Bitiyor

Kombine Yenileme Dönemi 27 Mayıs'ta Bitiyor

10 Mayıs’ta başlayan kombine yenileme döneminde son haftaya girildi.

Bütün bir sezon boyunca takımını yalnız bırakmayan ve önümüzdeki sezonda da tribünündeki yerini almak isteyen taraftarlarımızın kombine yenilemeleri için son gün 27 Mayıs.

Kombinenizi 27 Mayıs’a kadar yenileyin takımınıza karşı gösterdiğiniz destek ve sadakatinizden dolayı alacağınız %10 yenileme indirimini kaçırmayın!

Üstelik http://www.gucumuzsizsiniz.com'a/ girerek birkaç tıkla işleminizi hiç yerinizden kalkmadan tamamlayabilirsiniz.

Not: Mevcut koltuğunu değiştirmek isteyen kombine sahiplerimiz 28 Mayıs-10 Haziran arası koltuk değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için 27 Mayıs’a kadar mevcut koltuklarını yenilemek durumundadırlar. Aksi takdirde %10 yenileme indiriminden faydalanamayacaklar ve yeni bir koltuk seçmek için genel satışı (12 Haziran) beklemek durumunda kalıp öncelik hakkını yitirmiş olacaklardır.

Hatırlatma: 10 Mayıs – 27 Mayıs tarihleri; sadece Türk Telekom Arena kombine kart sahiplerinin koltuklarını yenileyebileceği ‘kombine yenileme’ dönemi olacaktır. Bu süreçte mevcut koltuklarını almak isteyen taraftarlarımız sadakatlerinden dolayı %10 yenileme indirimi kazanacaklardır. GS Bonus sahipleri ayrıca %10 oranında bir indirim ve 12 taksit fırsatından faydalanabilecektir.

İşte kombine hakkında merak edilen sorular ve cevapları

• İlk defa kombine alacağım. 10 Mayıs’ta alabilecek miyim?
Hayır. İlk defa kombine alacak taraftarlarımız genel satışı beklemek durumundadır. 10-27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek ‘kombine yenileme’ ve 28 Mayıs-10 Haziran ‘koltuk değiştirme’ dönemlerinden sonra yeni kombineler, 12 Haziran Salı günü genel satışa sunulacaktır. Yoğunluktan dolayı tarihlerde esneklik yaşanabilir. Kesin tarihler için lütfen web sitemizden yapacağımız duyuruları takip ediniz.

• İstanbul dışında yaşıyorum. Kombinemi almak için stada gelmek zorunda mıyım?
Hayır. 10 Mayıs’ta hizmete sokacağımız kombine satış sitesinden kombinenizi satın alabilirsiniz. (www.gucumuzsizsiniz.com ) Belirtmek isteriz ki eğer şu an kombine sahibi değilseniz genel satışa (12 Haziran 2012) kadar kombine satın alamazsınız.

• www.gucumuzsizsiniz.com sitesinde benim eski kombine sahibi olduğum nasıl anlaşılacak?
Sistemimize geçen sezon kombine alırken tarafımıza ilettiğiniz cep telefonu numaranız ile giriş yapabileceksiniz.

• Kombine sahibiyim ve önümüzdeki sezon yeniden kombine almak istiyorum. Ancak şu an sahip olduğum koltuğumu değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?
10Mayıs-27 Mayıs kombine yenileme dönemi sona erdikten sonra bu dönem içinde kombinelerini yenilemiş ancak koltuğunu değiştirmek isteyen taraftarlarımız için koltuk değiştirme dönemi olacak. 28 Mayıs-10 Haziran tarihleri içinde koltuğunu değiştirmek isteyen kombine sahipleri, sistemimize girerek mevcut koltuklarını değiştirebilir, yeni koltuk satın alabilirler. Altını çizmek isteriz ki mevcut koltuğunu değiştirmek isteyen kombine sahipleri, öncelikle kombine yenileme döneminde mevcut koltuklarını satın almak zorundadır.

• Koltuğumu belirtilen tarihlerde yenilemedim. Koltuk değiştirme döneminde yenileyebilir miyim?
Hayır. Belirtilen tarihlerde mevcut koltukların satın alınması gerekmektedir. Aksi takdirde %10 yenileme indiriminden faydalanamayacaklar ve yeni bir koltuk seçmek için genel satışı (12 Haziran) beklemek durumunda kalıp öncelik hakkını yitirmiş olacaktır.

• Mevcut koltuğumu değiştirirken fiyat farkı ödeyecek miyim?
Eğer mevcut koltuğunuz ile yeni satın alacağınız koltuk arasında fiyat farkı var ise bu fark ödenecektir.

• Öğrenci indirimi olacak mı?
Bu sezon genel satış (12 Haziran) ile birlikte sınırlı sayıda koltuk öğrenci indirimi ile satılacaktır. Öğrenci indirimi tarafımızca belirlenecek bloklarda yapılacak olup indirim oranı liste fiyatı üzerinden %30 olacaktır. GS Bonus sahipleri, yine %10 kart indiriminden yararlanabileceklerdir.

• Geçen yıl öğrenci kombinesi almıştım. Kombine yenileme döneminde bu indirimden yararlanabilecek miyim?
Hayır. Mevcut koltuğunuzu öğrenci indirimi ile satın alamayacaksınız. Öğrenci indiriminden yararlanmak isteyen taraftarlarımız genel satışı (12 Haziran) beklemek durumundadır.

• Hem mevcut koltuğumu yenileyeceğim hem de ekstra koltuk alacağım? Ekstra koltuklar için genel satışı mı beklemek durumundayım?
Hayır. Sadece kombine yenileme döneminde (10-27 Mayıs) koltuğunu satın alan taraftarlarımız, koltuk değiştirme döneminde (28 Mayıs-10 Haziran) ekstra koltuk alabilme şansına sahip olacaktır.

• Koltuk değiştirme döneminde kaç adet ekstra koltuk alabilirim?
Yenilediği koltuk sayısından bağımsız olarak her kullanıcı sadece 2 ekstra koltuk alma hakkına sahiptir.

• Koltuk değiştirme döneminde ekstra alacağım koltuklar için %10 indirimden yararlanacak mıyım?
Hayır. Sadece kombine yenileme döneminde (10-27 Mayıs) mevcut koltuğunuz için aldığınız yenileme indirimi dışında bir indirim olmayacaktır. Ekstra alacağınız koltuklar için GS Bonus sahibi iseniz bankanın sağlamış olduğu %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

• Kredi kartım yok. www.gucumuzsizsiniz.com’dannasıl kombine satın alabilirim?
Sitemizde ödeme seçenekleri arasında kredi kartı dışında havale ve EFT seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birini tercih ederek kredi kartsız satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu seçenekler ile GS Bonus’un sağladığı %10 indirim ve 12 taksit fırsatından yararlanamıyor olacaksınız.


GS Bonus’a başvurmak için:

 
GS Bonus’a başvurmak için

 GS Bonus’a başvurmak için


İletişim: 0212 305 1999 / gskombine@galatasaray.org