26 Temmuz 2020 Pazar 18:17

Selçuk İnan Galatasaray Stadyum Müzesi’ni ziyaret etti

Selçuk İnan Galatasaray Stadyum Müzesi’ni ziyaret etti

Aktif futbolculuk kariyerini noktalayan Kaptanımız Selçuk İnan, Galatasaray Stadyum Müzesi’ni ziyaret etti.

2011-2012 sezonundan bu yana Galatasarayımızın formasını terleten, takımımızla birlikte 5 Süper Lig Şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupası Şampiyonluğu ve 5 Türkiye Süper Kupası Şampiyonluğu sevinci yaşayan kaptanımız Selçuk İnan, kazandığı kupalarla poz verdi.

Birlikte forma giydiği futbolcu arkadaşlarının kendisine gönderdiği video mesajları izleyen Selçuk, duygu dolu anlar yaşadı.

Kaptanımız duygu ve düşüncelerini Galatasaray Televizyonu ile paylaştı.

Selçuk’un açıklamaları şu şekilde:

“Videoyu izledikten sonra gerçekten çok duygulandım. Bir şeye çok sevindim, bu kadar önemli futbolcuların o kadar da güzel insanların ufacık da olsa kalbine dokunabilmiş olmak beni ayrıca gururlandırdı. Onları ekrandan da olsa görmek bile beni mutlu etti. Hepsini çok seviyorum. Söyledikleri güzel sözler için de aynı dilekleri onlara gönderiyorum. Çünkü hepsi birbirinden değerli, çok güzel insanlar. Çok güzel şeyler paylaştık hep beraber gerek saha içinde gerek saha dışında. Onları hiçbir zaman unutmayacağım. Hüzünlüyüm, daha önce de söylediğim gibi her şeyin bir sonu var. Hepsine buradan teşekkür ediyorum. Onlara kendi hayatlarında sağlıklı, mutlu, aileleriyle beraber güzel bir hayat diliyorum. Hepsini çok seviyorum. İllaki her biriyle yolumuz yeniden kesişecek.”